Başkan Ekim, esnafları ziyaret ediyor, hemşehrileriyleselamlaşıp hasbihal ediyor. Belediye Başkanı Ekim, ziyaretleri kapsamında esnaf ve vatandaşların görüş, istek, talep ve önerilerini tek tek dinliyor; Akçaabat’ta yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında hemşehrilerine bilgi veriyor. 
Ed8755C1 C668 41B0 Af16 3146B52152A8

OMUZ OMUZA DAHA İLERİYE

Akçaabatlı hemşehrileriyle her zaman bir araya gelen Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, güler yüzlü ve alçak gönüllü sohbetiyle herkesin gönlüne taht kuruyor.

73F6Ac0A 6489 418A A80E 9260B34D383D

Türk Kızılay Doğu Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr.Dila Baran‘dan Başkan Ayfer Cihan’a Ziyaret Türk Kızılay Doğu Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr.Dila Baran‘dan Başkan Ayfer Cihan’a Ziyaret

Vatandaşların dertlerini tasalarını, kederlerini sevinçlerini paylaşmaya özen gösteren Başkan Ekim, “Her fırsatta hemşehrilerimizle bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Sizlerle hasbihal etmek, sizlerin taleplerini dinlemek, sizlere gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirecek olduğumuz işleri anlatmak bizim için çok önemli. Akçaabat’ımızı el ele vererek daha ileriye taşıyacağız. Biz elimizden geleni, devletimizin ve milletimizin imkanlarını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın desteği başta olmak üzere bakanlarımızın, milletvekillerimizin, parti teşkilatımızın ve hemşehrilerimizingücüyle Akçaabat için seferber etmeye devam ediyoruz. Hemşehrilerimizin sevgisinin ve desteğinin gücüyle her işin üstesinden geliyoruz. Burada sizler için varız. Tüm gayretimiz vatandaşlarımızın refahı için. Tüm çabamız Akçaabat’ımız için.”

Editör: Haber Merkezi