HASAN SÜHA SARAL: HER DUVAR BİR TUVAL OLACAK

4Ea713D5 1007 4804 A7B0 Ac01B801454D

Trabzon ASKF Yönetiminden Başkan Erdem’e Tebrik Ziyareti Trabzon ASKF Yönetiminden Başkan Erdem’e Tebrik Ziyareti

CHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Süha Saral seçim çalışmaları dolayısıyla, il genelinde herkese ulaşmaya, dertlerine ortak olmaya ve çözümler üretmeye devam ediyor. Saral yaptığı konuşmada “İlimiz binalarının kör cephelerinde çocuklarımızın resim yapabileceği alanlar oluşturulacak. Hem çocuklarımız resim yaparken eğlenmiş olacak hem de bu resimler şehrimizin hayatına hayat, renklerine hareket katmış olacak. Her duvar bir tuval olacak.” dedi. 
81B7A363 B364 431E 9221 A673E230Cd8C

ÇOCUKLARINI SEVEN KENT

Saral, çocukların mutlu ve sağlıklı bir geleceğe sahip olmaları için, çalışmalarının kararlılıkla devam edeceğini belirterek, Trabzonlulardan destek istedi. “Çocuklarımızın sosyal gelişimi, kendilerini ifade edebilme yetenekleri, haklarına sahip çıkabilmeleri ve yöneticilik kabiliyetlerini geliştirebilmek için, ilgili bütün süreçlerde yer almaları sağlanacak. Trabzon çocuklarını seven, daima destekleyen bir kent olarak örnek olacak.” diyerek konuşmasına devam etti. 
Bd0Cf9Cb 9F32 4970 92D4 2Ddaad127698

TRABZON’U BİRLİKTE GELECEĞE TAŞIMALIYIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Süha Saral, “Eksiğimiz varsa, açılması gereken konular varsa, açıklanması gereken şeyler varsa,bizim yanlış ifade ettiğimiz ya da eksik kalan konular varsa,bizi mutlaka zorlayın. Biz Trabzon’u birlikte geleceğe taşımalıyız. Çocuklarımız için bunu yapmalıyız. Kimsenin yalnızca kendini düşünme gibi bir lüksü yok. Elimizden geleni gelecek nesiller için, çocuklarımız için, ülkemiz için yapmalıyız. Birlikte yapmalıyız. En kötü şey, umutsuzluktur. Biz mücadeleden vazgeçtiğimiz an, kaybettiğimiz andır. Bizim kaybetme gibi bir lüksümüz yok.” dedi. 

Editör: Ömer Altıntaş