• DOLAR 32,90 %0.22
  • EURO 35,30 %0.43
  • ALTIN 2.465,57 %0.61
  • BİST100 10.726 %-0.42
  • BITCOIN 62.700 %-2.85
  • ETHERIUM 3.365 %-3.86
24°

Ortahisar Belediyesi Haberleri

Ortahisar Belediyesi haberleri ve güncel Ortahisar Belediyesi gelişmeleri, Ortahisar Belediyesi ile ilgili tüm video, Ortahisar Belediyesi fotoğrafları ve Ortahisar Belediyesi haberleri Trabzonhaber24 sitemizde


GÜNDEM

Ortahisar Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü’nün yaptığı çalışmalar neticesinde artık vatandaşlar ilerleyen günlerde belediyenin web sitesi ve mobil uygulama üzerinden; ruhsat...

TRABZON

Ortahisar Belediyesi, Boztepe Seyir Terası’nın ücretli hale getirilmesiyle ilgili olarak bir açıklama yaptı.

GÜNDEM

Ortahisar Belediyesi, Boztepe Seyir Terası ve Yürüyüş Yolu’nda çeşitli okullardan öğrencilerin katılımıyla ‘Karne Şenliği’ düzenledi.

GÜNDEM

Ortahisar Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından, evde bakım hizmetleri içerisinde verilen berberlik hizmetinin kapsamı genişletiliyor.

GÜNDEM

Ortahisar Belediyesi, kamu kurum ve kuruluşları ile özel kurumlarda ‘Sıfır Atık’ projesi kapsamında eğitim seminerlerine ve bilinçlendirme faaliyetlerine devam ediyor.

TRABZON

Ortahisar Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde, belirlenen hayvan kesim ve satış yerlerindeki hazırlıklarını sürdürüyor.

SİYASET

Ortahisar Belediyesi, Türkiye Eğitim Vakfı ile imzalanan protokol neticesinde öğrencilerin eğitimlerine katkıda bulunacak.

TRABZON

Ortahisar Belediyesi, mahallelerdeki altyapı ve yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

GÜNDEM

Ortahisar Belediyesi, B.Y. isimli şahsın, vatandaşları ‘Ortahisar Belediyesi’nde para karşılığı işe yerleştirme vaadiyle’ dolandırdığına dair medyaya yansıyan haberlerle ilgili açıklama...

TRABZON

Ortahisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt çalışmalarına hızlı başladı.

SİYASET

Ortahisar Belediyesinin dün gerçekleşen Nisan ayı Meclis toplantısında faaliyet raporu okunarak oy çokluğu ile onaylandı .

GÜNDEM

Trabzon ,Ortahisar Belediyesi 2023 yılı faaliyet raporu görüşüldü.