DESTEK BİZDEN
ÇALIŞMAK SİZDEN

7F4E04E0 Aedf 44Cd 8086 0Edb5Cf59A30

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Aydın, mahalle ziyaretleri kapsamında Gürbulak Mahallesi’ni ve Doğançay Mahallesi’ni ziyaret edip hemşehrileri ile bir araya geldi. Ziyaretlerde vatandaşlar, “Destek bizden, çalışmak sizden. Sizi sandıktan güçlü şekilde çıkartacağız.” sözleri ile Aydın’a destek verdi. 
5157A867 Ffda 4773 85B1 49B87D69De89

CHP'li Kaya'dan, AK Partili Genç'e ziyaret CHP'li Kaya'dan, AK Partili Genç'e ziyaret

HİZMETLER HIZ KESMEYEECEK

Hizmet seferberliğinin devamı ve hız kesmemesi için destek istediğini belirten Aydın, “Hem Belediye’de görev yaptığım süreç içerisinde, hem İlçe Başkanlığı yaptığım dönemde, hem de serbest çalıştığım dönemlerde gerçekleştirdiğim hizmetlerimle birlikte şehrimizin her mahallesinde bir iz bıraktık. Şimdi de yeniden yerel hizmetlere devam etmek için halkımızın desteğini istiyoruz. Ortahisar Belediyesi’nde hizmet seferberliğinin devamı için oylara talibiz.” dedi.

BORDO-MAVİ OFİSLER

Aydın şöyle devam etti: “‘Mavi Yerinde Çözüm’ ve ‘Bordo Yerinden Satış’ ofislerini hayata geçireceğiz, bu projelerimizi önemsiyorum. Vatandaşlarımız bu ofislerimizde her türlü hizmeti alabilecek, anlık ihtiyaçlarını Belediyemizin ana binasına gelmeden halledebilecek. Mavi ofislerimizde vatandaşlarımıza Belediye hizmetlerimizi sunacağız. Bordo ofislerimiz ise yerli üreticilerimizin satış ofisi olacak, buradan da vatandaşlarımız ihtiyaçlarını giderebilecek.”

Editör: Haber Merkezi