Talep karşılıksız kalmadı…

ÇUKURÇAYIR’A SPOR 
KOMPLEKSİ GELİYOR!

6385C685 58E6 4Bea 95C5 104C23707A7F

Aydın, yediden yetmişe herkesin fikrini alarak istişare kültürü ile projelerini hayata geçireceğini belirtirken, kendisine yöneltilen talepleri de karşılıksız bırakmıyor. Aydın, Çukurçayır Mahallesi ziyaretinde gençlere müjdeli haber vererek spor kompleksi inşa edeceklerinin altını çizdi.

Bakan Uraloğlu’ndan Uyarı ve Müjde Bakan Uraloğlu’ndan Uyarı ve Müjde

HER PLATFORMDA
DİLE GETİRİYORUZ

Aydın, “Çukurçayır Mahallemize gençlerimizin her türlü spor faaliyetini güvenle yapabileceği bir spor parkı kazandıracağız. Aynı zamanda Pelitli Mahallemize ve Yalıncak Mahallemize de spor parkları yapacağız. Vatandaşlarımızın önemsedikleri projeleri hayata geçireceğimizi her platformda dile getiriyoruz. Bu bağlamda mahallelerimizin eksiklerini de gözlemleyip bunları gidermek için hizmet seferberliği gerçekleştireceğiz. Spor komplekslerimizle dikkat çekeceğiz.” ifadelerini kullandı.

450F2644 589A 4Cd3 92D7 456548C600D9

DOKUNMADIK GÖNÜL 
BIRAKMAYACAĞIZ

Gençlerin spor alanı ihtiyacını göreve geldiğinde en kısa sürede gidereceğini belirten Aydın, “Ortahisar ilçemizi mahalle mahalle dolaşarak hemşehrilerimiz ile hasbihal ediyoruz, isteklerini ve taleplerini dinliyoruz. Dokunmadık gönül bırakmayacağız. Ortahisar Belediyemizi halkımızla ve sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte yöneteceğiz. 31 Mart’ın ardından Büyükşehir ile el ele vererek AK Parti’nin başarılı belediyecilik anlayışını sürdürmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi