BİZİM SİYASETİMİZ
ALLAH RIZASI İÇİNDİR

3Cb24C8F B21E 4B20 8A0B Dd47B24523C7

Gittiği tüm mahallelerde yoğun ilgi gören Aydın, Gülbaharhatun Mahallesi’nde de vatandaşların büyük desteği ile karşılandı. Aydın, vatandaşların ilgisinden heyecan duyduğunu belirterek, “Hemşehrilerimizin güler yüzü ve ilgisi bizleri heyecanlandırıyor.” ifadelerini kullandı.

Ak Parti Ortahisar Teşkilatından Başkan Genç’e Ziyaret Ak Parti Ortahisar Teşkilatından Başkan Genç’e Ziyaret

8Ca211Ef Cd67 4Ac8 B048 91Df6E5328C9

EN GÜZEL HİZMETLER
HAYATA GEÇECEK

Aydın, “Ahmet Metin Genç Başkanımız, Ortahisar Belediyemizde yakaladığı başarılı grafiği artık Büyükşehir Belediyemizde devam ettirecek. Biz de kendisinden aldığımız bayrağı daha ileri taşımak için çalışacağız. Bu noktada halkımızla birlikte, ortak akılla projelerimizi hayata geçireceğiz. Ben bu şehrin çocuğuyum ve bu şehrin her yanında bir izim var. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Ortahisar ilçemizde en güzel hizmetleri hayata geçirmek için emek sarf edeceğiz.” dedi. 

ŞEHRİ HER KESİMİYLE 
KUCAKLAYACAĞIZ!

Ortak aklın önemini vurgulayan Aydın, “AK Parti’nin belediyecilik anlayışı tüm Türkiye’de olduğu gibi Trabzon’da da fazlasıyla hissedildi. Bizim amacımız geçmişteki başarılı hizmet çıtasını bir adım daha yukarı taşımaktır. Şehrimizde yaşayan tüm vatandaşlarımızı her kesimi ile kucaklayacağız ve istişare kültürü ile ilçemizi yöneteceğiz. Bizim siyasetimiz Allah rızası içindir. Bunun için tüm Ortahisarlıların oyuna talibim.” açıklamasında bulundu.

Editör: Haber Merkezi