Gerçekleştirdiği ziyaretlerde yoğun ilgi ile karşılaşan Aydın, Pelitli Mahallesi’ndeki Halk Buluşması’nda da büyük destek gördü. Halk Buluşması’nda Aydın’a, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, MHP Ortahisar İlçe Başkanı Salih Akkoç ve Ortahisar Belediye Meclisi Üyesi Adayları da eşlik etti. 
0Cb01A5E F119 485D B387 9E0F935A6389

AMACIMIZ HİZMET
SEFERBERLİĞİ SÜRSÜN

Aydın yaptığı açıklamada, “31 Mart’ta sandıkta tarihi bir fark atacağız. Hem Büyükşehir Belediyesi’ni, hem Ortahisar Belediyesi’ni, hem de diğer ilçe belediyelerimizi tekrar kazanıp adeta destan yazacağız. Bundan önce yaptığımız ve fark yarattığımız projelerimize yenilerini ekleyerek memleketimize hizmet etmeye devam edeceğiz. AK Parti’nin belediyecilik anlayışı sayesinde, gerek Ortahisar’ımızda, gerekse Büyükşehir’imizde sosyal, kültürel ve sportif manada güzel çalışmalar hayat buldu. Amacımız bu hizmet seferberliğinin artarak devam etmesidir.” dedi.

21F5Cd86 3C12 4657 A057 Ca63Cd811B33

ALKIŞLIK PROJELER
HAYATA GEÇECEK

Göreve geldiğinde her kesimi kucaklayacak bir yönetim anlayışı uygulayacağını belirten Aydın, “Şehrimizi daha önce de olduğu gibi ortak akılla yönetip genciyle, yaşlısıyla, işçisiyle, esnafıyla, memuruyla her kesimi ile kucaklamayı amaçlıyoruz. Hem AK Parti belediyeciliği, hem de bizim belediye geçmişimizle şehrimize katkı sunmak amacındayız. Belediyecilik bizim işimiz. Günlerdir sahadayız, halkımızın bize olan teveccühü bu anlamda sorumluluğumuzu daha da artırmakta. 31 Mart’ta kazanacağımız zafer ile Ortahisar’ımızda alkış alacak projeleri hayata geçireceğiz.” diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi