-"SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN LİDERLİĞİNDEKİ HÜKÜMETLERİMİZİN HİZMET VE ESER SİYASETİ İLE HİÇ KİMSE YARIŞAMADI, YARIŞAMAYACAK"

I M G 1894

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nde bayramlaşma heyecanı Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nde bayramlaşma heyecanı

-“TRABZON'U KARIŞ KARIŞ DOLAŞACAĞIZ BÜTÜN MAHALLELERE, KÖYLERE ULAŞACAĞIZ”

I M G 1895

-"ZİGANA TÜNELİ'Nİ YAPTIK, TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜĞÜ 14,5 KİLOMETRE. KANUNİ BULVARI, BOZTEPE TÜNELİ'Nİ BİTİRDİK, GERİSİNE DEVAM EDİYORUZ”

F8F19129 2E96 4Ac6 A185 Bd7115Bbd38E

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, "Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki hükümetlerimizin hizmet ve eser siyaseti ile hiç kimse yarışamadı, yarışamayacak." dedi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Trabzon’da 31 Mart Yerel Seçimleri çalışmaları kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleşen mitingde Trabzon halkına hitap etti. 
22Acd120 A56A 47E8 9E16 89C894Ab52F8

Uraloğlu, 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı'nda düzenlenen mitingde, AK Parti'nin son 22 yılda bütün genel ve yerel seçimler ile referandumlarda sandıkları patlatarak lider çıktığını söyledi.

Trabzonlulara, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdikleri destek dolayısıyla teşekkür eden Uraloğlu, "Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki hükümetlerimizin hizmet ve eser siyaseti ile hiç kimse yarışamadı, yarışamayacak. Çok şükür, yüzyılda yapılacak eserleri 22 yılda Türkiye'nin her tarafına beraberce yaptık. Şimdi diyoruz ki bu yüzyıl Türkiye Yüzyılı, bu yüzyıl ulaşımın da yüzyılı. O zaman bizim sloganımız var ne diyoruz, durmak yok, yolumuza devam edeceğiz." diye konuştu.

02Fe1685 5Ac9 4792 8550 000Be8B51446

Uraloğlu, seçimlere yaklaşık 1,5 ay kaldığını anımsatarak, "Her ne kadar adı yerel seçim de olsa bu seçim, Türkiye Yüzyılı hedeflerinin hayata geçirilmesi için çok kıymetli seçim. Biz büyükşehir ve diğer ilçelerle beraber hareket edeceğiz ki sizlere daha iyi hizmet etmeye devam edelim." ifadesini kullandı.

I M G 1893

Teşkilat üyelerinden daha çok çalışmalarını isteyen Uraloğlu, şöyle devam etti:
"İşte bu bilinçle, 'Nasıl olsa güçlüyüz, nasıl olsa biz kazanıyoruz demeyeceğiz' var gücümüzle Trabzon'u karış karış dolaşacağız. Bütün mahallelere, köylere ulaşmaya var mıyız? Kadın kolları, gençlik kolları hazır, Trabzon hazır, biz de devam edeceğiz. Başta Ahmet Metin Genç kardeşimiz olmak üzere tüm ilçeleri inşallah Cumhur İttifakı olarak tek tek alacağız ve buradan bir zaferle çıkacağız ve sizlerle çalışmaya devam edeceğiz. Biz bu göreve, size hizmet etmeye talibiz."

Uraloğlu, Trabzon'da yapılan yatırımlara ilişkin de bilgi vererek, "Zigana Tüneli'ni yaptık, Türkiye'nin en büyüğü 14,5 kilometre. Kanuni Bulvarı, Boztepe Tüneli'ni bitirdik. Gerisine devam ediyoruz. Trabzon'un neye ihtiyacı varsa biz onları tek tek hayata geçiriyoruz." dedi.

Editör: Melek Çakır