Görev süresi boyunca da temel belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra sık sık Akçaabatlılarla buluşan Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, bu kez seçim çalışmaları kapsamında şehrin tüm mahallelerini ziyaret ediyor. 
0C5D8977 89E3 4232 A933 641559Eb9609

Yeni dönemde Akçaabat için yapacağı işleri, hayata geçireceği projeleri ve ilçeye kazandıracağı yatırımları detaylarıyla birlikte Akçaabatlılara anlatan Başkan Ekim, Akçaabatlıların yeni dönem için kendisinden beklentilerini, isteklerini ve taleplerini dinliyor.

RAMAZAN AYINDA DA ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

Mevcut Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, gündüz esnaf ve vatandaş ziyaretleri yaparak herkesle hasbihal ediyor akşamları ise mahalle buluşmaları gerçekleştirmeye devam ediyor. 
57805Ef5 605B 4040 8F77 Ae7Def889Ebe

Ramazan Ayında da ziyaretlerine ara vermeden devam eden Başkan Ekim, mahallilerin iftar sofralarına konuk oluyor; teravih namazlarında birlikte saf tutuyor. 

Akçaabat’ı karış karış arşınlayan Başkan Ekim, “Akçaabat’ımızda daha çok projemiz yükselecek; şehrimiz daha da çok gelişecek. Yeni dönemde de durmadan şehrimize vizyon projelerimizi kazandırmaya devam edeceğiz. Dışardan bakanların gıpta ettiği, içerisinde yaşayanların ise mutlu olduğu bir şehir olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Şehrimizin gelişimiz Akçaabatlılarımızın refahı için bugüne dek dirsek temasıyla hep birlikte çalıştık. Hemşehrilerimizindestekleriyle bugünlere geldik. Yine henşehrilerimizindestekleriyle şehrimizi daha da ileriye taşıyacağız. Gönül belediyeciliği felsefesiyle ilk günkü aşkla, sevdayla, heyecanla ve kararlılıkla çalışıyoruz. Hizmetin en güzeli Akçaabat’a yakışır; Akçaabatlılara değer.” Dedi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan Trabzonspor'a ziyaret İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan Trabzonspor'a ziyaret

Editör: Haber Merkezi