TTSO Heyeti Vali Yıldırım'a Tiflis - Trabzon direkt uçak seferleriyle ilgili bilgi verdi TTSO Heyeti Vali Yıldırım'a Tiflis - Trabzon direkt uçak seferleriyle ilgili bilgi verdi

Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Akçaabat Kaymakamı Yusuf Cankatar, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim ve beraberindekiler Emniyet Müdürlüğü yeni binasının inşaatını yerinde inceleyerek inşaatın gidişatı hakkında bilgi aldılar. 
1E7B2984 8E1D 4Bd8 9E45 E1B2573Afc7C

Konu ile ilgili açıklama yapan Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Akçaabat Emniyet Müdürlüğü binasının ihale süreçlerini Akçaabat Belediyesi olarak biz yürüttük. Bu konunun ivedilikle çözülmesi hususunda Trabzon Valiliğimizle de protokol imzalamıştık. Süreç sonunda ihale yapılıp yüklenici firmaya yer teslimi tamamlanmıştı. Emniyet Müdürlüğü binasının Söğütlü Mahallemizde bulunan bir kamu arazisine yapılması uygun görülmüştü. Bugün geldiğimiz noktada Emniyet Müdürlüğü binasının inşaatı başladı ve inşaat hızla devam ediyor. En kısa zamanda Emniyet Müdürlüğümüzün yeni binasına kavuşmasını ve burada halka hizmet vermesini temenni ediyorum. Akçaabat’ımızın büyük bir eksikliği daha tamamlanmış olacak. Emniyet Müdürlüğü binasının tüm süreçlerinde bizlerden desteklerini esirgemeyen İçişleri Bakanımız Ali Yerlikaya ve AK Parti Genel Başkan Yardımımız aynı zamanda Trabzon Milletvekilimiz Mustafa Şen’e şahsım, AK Parti İl ve ilçe başkanlarımıza ilçem adına teşekkür ediyorum.” dedi.

B64Aee42 02Be 43Cd 8Fc1 Ddf5225A5Acd

Editör: Haber Merkezi