AK PARTİ ARSİN’DEN DEV MİTİNG


Mitinge Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, AK Parti Trabzon Milletvekilleri, Cumhur İttifakı İl Başkanları ve AK Partili isimler katıldı.

5Edc62Ce 388C 46C9 A967 Eb57F4Cc3C0F

ARSİN AK PARTİ DİYE HAYKIRDI

Arsin’de hiç karşılaşılmayan bir kalabalıkla dev bir mitinge ev sahipliği yapan AK Parti Arsin Belediye Başkan Adayı ve İnşaat Mühendisi İbrahim Küçük, “31 Mart seçimlerinde Arsin’e hizmet etmek için AK Parti belediye başkan adayı olarak karşınızdayım. Ben size başkanlık yapmaya değil evlatlık kardeşlik abilik yapmak için bu göreve talip oldum. Allah nasip eder seçimi kazandığımızda güzel Arsinimizi sizlerle beraber yöneteceğiz. Birlikte daha güçlü bir Arsin için 1 Nisan günü hep birlikte en güzel hizmetler için bismillah demeye var mısınız?” dedi. 
I M G 1024

DOKUNMADIK GÖNÜL SIKMADIK EL BIRAKMADIK

Devasa kalabalığa seslenen Küçük, “36 mahallemizde girmedik ev sıkmadık el dokunmatik gönül bırakmadık. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinledik güzel geri dönüşler aldık. Arsin nasıl 20 yıldır AK Parti’nin Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduysa bugün de aynı yerde. Taleplerinin ve isteklerinin yine AK Parti belediyeciliği ile yapılabileceğine inanıyor. Biz de bu istek ve talepler doğrultusunda Arsin‘e değer kalacak 23 tane projemizi en ince detaylarıyla kazandıracağız.” İfadelerine yer verdi. 

BİZ PROJE DEDİKÇE FİTNE VE FESAT ÜRETTİLER

Cumhur İttifakı Arsin Belediye Başkan Adayı İbrahim Küçük, “Biz proje dedikçe birileri fitne üretti. Biz hizmet dedikçe birileri dedikodu üretti. Biz millet dedikçe birileri algı operasyonlarıyla Çamur atmaya çalıştı. Biz bunlara kulaklarımızı kapatıp yolumuza devam edeceğiz. Biz bunlara cevap dahi vermeyeceğiz. Partimizin ve şahsımızın ahlakına yakışır bir şekilde seçim sürecini tamamlayacağız. Onlar ahlaksızlıklarına devam etsinler. 

Güzel bir söz vardır; Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz, Alnımız ak başımız dik..” ifadelerini kullandı. 

Trabzon’da İmamoğlu kasırgası esti! Trabzon’da İmamoğlu kasırgası esti!

36 MHALLE VE 33 BİN NÜFUSA BAŞKANLIK EDECEĞİZ

Küçük, “Biz seçildikten sonra 36 mahallesi ile birlikte 33.000 Vatandaşımızın başkanı olacağız. O partili bu partili demeden ocu şucu bucu demeden şu aileden bu aileden demeden halkımıza eşit ve adaletli bir şekilde hizmet etmek için yola çıkıyoruz. Bizim daha güzel daha yaşanılabilir daha modern ve yediden 70’e her yaştaki vatandaşımıza hizmet edecek çok güzel ve çok kıymetli projelerimiz var. Altyapısı ve hazırlığı olan ayakları yere basan hayal ürünü olmayan projelerimiz var. Allah‘ın izni sizin desteklerinizle hepsini bir bir hayata geçireceğiz.” Dedi. 

ARSİN’İN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

İnşaat Mühendisi ve Belediye Başkan Adayı Küçük, “Arsinimizin geleceği için iktidarımızın gücü önemli. Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki ilçe belediyelerinin merkezi hükümetimizle uyum içinde çalışması çok önemlidir. Büyük projeleri ancak AK Parti Trabzon Büyükşehir belediyemizin desteğiyle, milletvekillerimizle, bakanlarımızla işbirliğiyle yapabiliriz. Ancak bu şekilde ilçemiz daha fazla yatırım alabilir.” açıklamasında bulundu. 
I M G 1018

TEŞEKKÜRLER ARSİN

Dev katılım ile düzenlenen mitingin ardından Arsinlilere teşekkür eden İbrahim Küçük, “Kıymetli hemşehrilerim, değerli Arsinliler bu kutlu günde, 31 Mart akşamı inşallah yaşayacağımız zafer öncesinde bizleri yalnız bırakmadığınız, İbrahim kardeşinize, ağabeyinize sahip çıktığınız için teşekkür ederim. Arsin’in kararı net; 1 Nisan’dan itibaren hep birlikte Arsin Belediyemizi yönetecek ve Trabzon’da Arsin’i gözde ilçe haline getireceğiz. Sağ olun, var olun.” İfadeleriyle sözlerini noktaladı.

I M G 0983A20A9990 1B22 4202 821B Fc9343C83AfcBad24Cdc 7Aa6 48C3 B6C3 7Cc271C1E70E5Befd169 7D11 417F B2Df E794Ed1B5813

Editör: Ömer Altıntaş