TRABZON SPOR LİSESİNİN YOLUNU KESTİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Mal sahibi Mahkeme kararını hemen uyguladı Trabzon Spor Lisesinin Yolunu Ulaşıma kapadı .

TRABZON SPOR LİSESİNİN YOLUNU  KESTİ

 OKULLAR AÇILACAK AMA ,TRABZON SPOR LİSESİNİN YOLU KESİLDİ 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 


Mal sahibi Mahkeme kararını hemen uyguladı Trabzon Spor Lisesinin Yolunu Ulaşıma kapadı . Okullar 28 Eylülde açılacak olmasına rağmen bu güne kadar İstimlak bedeli bankaya yatırılıp yol ulaşıma açılmazsa öğrenciler artık okula yaya gidecekler.
Kireçhane mahallesinde kurulan ve yolu nedeni ile mahkemelik olan Lise yoluna karar çıkmasının ardından yol ulaşıma kapandı. Lise giden yolun Ş.B'nin arsasının üzerinden izinsiz geçilmesinin ardından Ş.B konuyu mahkemeye taşımıştı. Mahkemenin kararıyla davayı kazanan Ş.B yola döktürdüğü hafriyatla yolu ulaşıma kapattı.

Şikayet üzerine olay yerine intikal eden savcı ve jandarma ekipleri Ş.B'nin yolu açması için uyarıda bulundu. Mahkeme kararını savcı ve Jandarma yetkililerine gösteren Ş.B burası benim arazim ve elimde mahkemeyi kazandığım karar var dedi. Yetkililer karara karşı yapabilecekleri birşeyin olmadığını belirterek olay yerinden ayrıldı.
Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2015, 22:07
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273