banner277

HALUK PEKŞEN FIRTINADAN YARA ALMADAN KURTULDU

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon CHP Milletvekili Av.Haluk Pekşen Ak Parti Fırtınasından yara almadan çıkmayı başaran ender Milletvekillerinden.

HALUK PEKŞEN FIRTINADAN YARA ALMADAN KURTULDU

 CHP MİLLETVEKİLİ AV.HALUK PEKŞEN FIRTINADAN ZARAR GÖRMEDEN ÇIKTI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  

Trabzon CHP Milletvekili Av.Haluk Pekşen Ak Parti Fırtınasından yara almadan çıkmayı başaran ender Milletvekillerinden. CHP Trabzon 26.Dönem Milletvekili olmaya Hak kazanan Av.Haluk Pekşen Ak Partinin ülke genelindeki Oy grafiğinin artmasından yara almadan kurtardı. Pekşen bu başarıyı yakalamak için Trabzon ve Çevresinde Köy Köy Mahalle Mahalle gezdi Tv ve Gazateleri ,İnternet Haber sitelerini çok güzel kullanarak Siyasi argümanlarını vatandaşa aktarmayı becerdi. CHP Trabzon Milletvekili Av.Haluk Pekşen'in 1 Kasım Seçimlerinde tekrar Millet vekili seçilmesinde en büyük etkende  İnsanlara samimi yaklaşmasını oldu.

Trabzon'da yılların siyasetcisi MHP Trabzon Milletvekili Adayı TBMM Başkan Vekili Koray Aydın'ın Ak Parti Fırtınasına yakalanması CHP Trabzon Milletvekili Av.Haluk Pekşen'in kişisel becerileri ve vatandaşa kendini çok güzel anlatması ile bu fırtınadan yara almadan çıkması büyük bir başarı olmuştur. 
Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2015, 11:33
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273