banner277

DORDMUND TANITIM GÜNLERİ İÇİN ALMAN KONSOLOSUNU ZİYARET ETTİLER

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon - Dordmund Tanıtım Heyeti 24-28 Şubat 2016 tarihinde Dortmund şehrinde düzenlenecek olan Her Yönü İle Trabzon etkinlikleri programı kapsamında Almanya Büyük Elçisi Martin Erdmann ı ziyaret ettiler.

DORDMUND TANITIM GÜNLERİ İÇİN ALMAN KONSOLOSUNU ZİYARET ETTİLER

 DORDMUND TANITIM GÜNLERİ İÇİN ALMAN KONSOLOSUNU ZİYARET ETTİLER 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  Trabzon - Dordmund Tanıtım Heyeti 24-28 Şubat 2016 tarihinde Dortmund şehrinde düzenlenecek olan Her Yönü İle Trabzon etkinlikleri programı kapsamında Almanya Büyük Elçisi Martin Erdmann ı ziyaret ettiler.

Ankara'da bir dizi ziyaretlerde bulunan Dordmund Tanıtım Heyetine Trabzon Milletvekili Av.Salih Cora,Milletvekili Muhammet Balta,Trabzon Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Akkaya ve Trabzon Dernekler Federasyonu Başkanı Bilgin Aygül hazır bulundu. 

Almanya - Dordmund Tanıtım Heyeti 24-28 Şubat 2016 tarihinde Dortmund şehrinde düzenlenecek olan Her Yönü İle Trabzon etkinlikleri programı kapsamında Almanya Büyük Elçisi Martin Erdmann ı ziyaret ederek olası aksaklıkları şimdiden gidermek için girişimlerde bulundular.
Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2016, 22:26
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273