banner164

Büyükşehir Belediyesi, Trabzon’a uyuşturucu ile mücadele merkezi kazandırıyor

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediyesi; Trabzon’a, tüm bölge illerine hizmet verecek şekilde uyuşturucu ile mücadele merkezi kazandırıyor.

Büyükşehir Belediyesi, Trabzon’a uyuşturucu ile mücadele merkezi kazandırıyor
banner264

Büyükşehir Belediyesi, Trabzon’a uyuşturucu ile mücadele merkezi kazandırıyor

Haber : Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com

Trabzon Büyükşehir Belediyesi; Trabzon’a, tüm bölge illerine hizmet verecek şekilde uyuşturucu ile mücadele merkezi kazandırıyor. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun Sağlık Bakanlığı nezdindeki çalışmalarıyla Trabzon’a kazandırılmakta olan merkez için Akçaabat ilçesinin Meydankaya Mahallesi’nde (Düzköy yolu üzeri) bulunan iki adet eski Tekel binası Büyükşehir Belediyesi tarafından uyuşturucu ile mücadele merkezine dönüştürülüyor.
Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon’a kazandırılmakta olan merkezin Trabzon ve bölge illeri için son derece önemli olduğunu kaydederken, “Uyuşturucu ile mücadelede bölgemizde böylesi bir merkez bulunmaması son derece önemli bir eksiklikti. Nesillerimizi ve toplumumuzu korumak için böyle bir merkeze ihtiyaç duyuyoruz. Düzköy yolu üzerinde bulunan iki adet Tekel binasının devirlerinin gerçekleştirilmesiyle protokol imzalayarak çalışmalarımıza başladık. Merkezimin bünyesinde toplantı ve spor salonu, sauna, çok amaçlı salon ve hobi atölyeleri de inşa ediyoruz. Yaklaşık olarak 1 milyon TL’ye tamamlamayı planladığımız inşaat çalışmalarımız yüzde 80 oranında tamamlanmıştır ve bu yıl içinde inşaat çalışmalarımızı tümüyle tamamlamayı amaçlıyoruz” diye konuştu.
GÜMRÜKÇÜOĞLU: SİGARA DÂHİL HER TÜRLÜ ZARARLI ALIŞKANLIKLARDAN LÜTFEN UZAK DURALIM
Söz konusu merkezde topluma çok ciddi bir hizmet verileceğini belirten Başkan Gümrükçüoğlu sözlerini özetle şu şekilde tamamladı: “Uyuşturucu ile mücadelede dünya üzerindeki en başarılı örnekleri inceliyoruz. Şehrimize kazandırmakta olduğumuz ve bölgemizin tümüne hizmet verecek olan bu merkezde, uyuşturucu ile mücadelede çok başarılı sonuçlar elde edilecektir. Bu vesile ile gençlerimize, insanlarımıza bir kez daha ifade etmek istiyorum ki, toplumların belası haline gelen sigara dâhil her türlü zararlı alışkanlıklardan lütfen uzak duralım. Her türlü kötü alışkanlıklar toplumumuza ciddi zararlar vermektedir. Bu durumun önüne geçmek bu toplumda yaşayan herkesin görevidir.”
Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2016, 18:20
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234