banner277

ALBAYRAK PORT ÇALIŞANLARI TERÖR OLAYLARINI PROTESTO ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Dün akşam Ankara’da bugün de Diyarbakır’da askeri personeli yönelik yapılan bombalı terör saldırılarını Trabzon Limanı çalışanları protesto etti.

ALBAYRAK PORT ÇALIŞANLARI TERÖR OLAYLARINI PROTESTO ETTİ

 ALBAYRAK PORT ÇALIŞANLARI TERÖR OLAYLARINI PROTESTO ETTİ 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

Dün akşam Ankara’da bugün de Diyarbakır’da askeri personeli yönelik yapılan bombalı terör saldırılarını Trabzon Limanı çalışanları protesto etti.

Ankara ve Diyarbakır'daki Terör Saldırılarına Trabzon'da Liman Çalışanlarından Tepki
Dün akşam Ankara'da bugün de Diyarbakır'da askeri personeli yönelik yapılan bombalı terör saldırılarını Trabzon Limanı çalışanları protesto etti.Konuyla ilgili Trabzon Limanı çalışanları adına bir açıklama yapan Trabzon Limanı İşletmeciliği A.Ş Genel Müdürü Muzaffer Ermiş, haince saldırıyı kınayarak şehit olanlara Allah'tan rahmet diledi. Trabzon Liman İşletmesi ve Trabzon Limanı çalışanları olarak kalleş pusuyu protesto etmek için toplandıklarını belirten Ermiş "Ankara'da yaşanan bir katliam sonucu 28 güzide askerimiz şehit oldu. Bugün de Diyarbakır'da meydana gelen kalleşçe bir saldırı sonucu 7 askerimizin şehit olması ülkenin temel taşı olan Trabzonlular olarak bize böyle bir tepkiyi ortaya koyma zaruretini doğurmuştur. Unutmasınlar ki 26 milyonla beraber milli mücadele kavgasını vermiş olduğumuz kurtuluş savaşında 13 milyona inmişiz, yeniden toplarlanmışız ve bu noktalara gelmişiz. Dolayısıyla yeniden aynı milli mücadeleyi vermenin heyecanı içerisinde biz buradayız, dimdik ayaktayız, biz hazırız. Kahrolsun Türk düşmanları, memleket düşmanları, kahrolsun PKK ve dost görünen yandaşları" dedi.Konuşmanın ardından saldırılarda şehit olanların ruhuna dua okunmasıyla basın açıklaması sona erdi
Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2016, 21:11
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273