AK PARTİ 48 SAAT KALA SON YÜRÜYÜŞÜ YAPTI

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Ak Parti Teşkilatı ,AK Parti MKYK üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu ve beraberinde milletvekili adayları, teşkilat mensupları Trabzon Meydanı'ndan Maraş Caddesi'ne sevgi yürüyüşünde bulundular.

AK PARTİ 48 SAAT KALA SON YÜRÜYÜŞÜ YAPTI

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ 48 SAAT KALA SON YÜRÜYÜŞÜ YAPTILAR

 Haber : Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI CUMARTESİ SAAT 15.00'DA TRABZON MEYDAN'DA SON MİTİNG YAPARAK SEÇİM SAATİNİ BEKLEYECEKELR 

Trabzon Ak Parti Teşkilatı ,AK Parti MKYK üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu ve beraberinde milletvekili adayları, teşkilat mensupları Trabzon Meydanı'ndan Maraş Caddesi'ne sevgi yürüyüşünde bulundular.

 
Soylu ve beraberinde milletvekili adayları Muhammet Balta, Av. Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Av.Salih Cora, Ergin Aydın, Dünya Şampiyonu Selçuk Çebi, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç, Ortahisar İlçe başkanı Temel Altunbaş, il başkanı Haydar Revi ve teşkilat mensupları Trabzon Meydan Parkında toplandılar. Daha sonra ise hep birlikte Maraş Caddesi ve Kunduracılar Caddelerinde sevgi yürüyüşünde bulunan adaylar esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek 1 Kasım seçimleri için kendilerinden destek istediler.

Öte Yandan Ak Parti Trabzon İl Başkanlığından gönderilen Mesajda Yarın Cumartesi Saat 15.00'da Trabzon Meydan Park'ta seçim öncesi Miting yapacakalrını tüm halkımızın davetli olduğunu bildirdiler . 
Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2015, 22:17
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273