banner164

Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Kunt; Trabzon Daha Israrcı Olmalı

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Amatör Futbolcular Derneği Genel Başkanı Şerif Kunt, Trabzon Şube Başkanı Salih Aladağ, Genel Başkan yardımcıları Hüseyin Balaban, Ekrem Çapkınoğlu, Alaattin Değermenci, Sağlık İşlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Dr. Hakan Usta, Genel Sekreter Aytekin Keleş, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı seçilen Yusuf Turgut’u ziyaret ederek başarı diledi.

Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Kunt; Trabzon Daha Israrcı Olmalı
banner232

 Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Kunt; Trabzon Daha Israrcı Olmalı 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Amatör Futbolcular Derneği Genel Başkanı Şerif Kunt, Trabzon Şube Başkanı Salih Aladağ,  Genel Başkan yardımcıları Hüseyin Balaban, Ekrem Çapkınoğlu, Alaattin Değermenci, Sağlık İşlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Dr. Hakan Usta,  Genel Sekreter Aytekin Keleş, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı seçilen Yusuf Turgut’u ziyaret ederek başarı diledi. 
Kunt, ‘Büyük bir özveri ile yola çıktık. Birçok ilde örgütlendik. Trabzon bu yolda önemli kilometre taşı. Trabzon basını bize daha fazla katkı vermeli’ dedi.
Kurt şöyle konuştu:
‘Güzel bir ekimiz var. Bu ekiple birlikte tüm Türkiye’ye yayıldık. TFF nezdinde temsil edilmek için çok ama çok mücadele verdik. İstanbul’un direncini kıramadık. Mücadelemiz bitmiş değil. Tüm arkadaşlarımda bu enerjiyi görüyorum.’
TGC Başkanı Turgut, kendisinin de üyesi olduğu Amatör Futbolcular derneğine Trabzon basını olarak tam destek vereceklerini söylerken, ‘Şerif Kunt’un mücadelesi oscarlık bir mücadeledir’ dedi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2016, 16:23
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160