banner164

1.Adnan Kahveci Köprübaşı Halk Koşusu Törenle Gerçekleşti

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Köprübaşı Kaymakamlığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Köprübaşılı Trabzonsporlular Derneği tarafından 1. Adnan Kahveci Köprübaşı Halk Koşusu bu yıl ilk kez Köprübaşı ilçesinde Törenle gerçekleşti.

1.Adnan Kahveci Köprübaşı Halk Koşusu Törenle Gerçekleşti
banner264

 1.Adnan Kahveci Köprübaşı Halk Koşusu Törenle Gerçekleşti 

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com

 Köprübaşı Kaymakamlığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Köprübaşılı Trabzonsporlular Derneği tarafından 1. Adnan Kahveci Köprübaşı Halk Koşusu bu yıl ilk kez Köprübaşı ilçesinde Törenle gerçekleşti. 


Törene Trabzon Milletvekilleri Av.Salih Cora,Av.Ayşe Sula Köseoğlu,Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ,Köprübaşı Belediye Başkanı Ahmet Tekke ,Köprübaşı Kaymakamı ,Sürmene Kaymakamı Oktay Erdoğan,Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ,Köprübaşılı Trabzonsporlular Derneği Başkanı Göksal Purtuloğlu,Ak Parti Köprübaşı İlçe Başkanı Cevdet Karataş,Ak Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Önder Reis,Köprübaşı İlçesi Daire Amirleri ve vatandaşlar katıldı. 

Törende Dereceye Girenlere madalyalarını Trabzon Milletvekilleri Av.Ayşe Sula Köseoğlu,Av.Salih Cora,Köprübaşı Belediye Başkanı Ahmet Tekke,Köprübaşı Kaymakamı Muammer Sarıdoğan,,Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün,Sürmene Kaymakamı Oktay Erdoğan,Köprübaşı Trabzonsporlular Derneği Başkanı Göksal Purtuloğlu Taktim etti. 

Sürmene Aksuhanları-Köprübaşı merkez arasındaki 5 kilometrelik kara yolunda gerçekleştirilen koşuda dereceye giren ilk üç katılımcıya para ödülü, ilk 20'ye girenlere ise Trabzonspor forması hediye edildi.

Öte yandan, gelecek yıl 15 Temmuz'da Atletizm Federasyonun da katkılarıyla Köprübaşı İlçesinde "15 Temmuz Şehitleri Anma Koşusu" adı altında ulusal çapta organizasyon yapılmasının planlandığı kaydedildi.

"15 Temmuz Şehitleri Anma Koşusu"na profesyonel atletlerin katılımının sağlanmasının hedeflendiğine işaret edilen açıklamada, bu koşunun ve halk koşusunun gelecek yıl ayrı parkurlarda gerçekleştirileceği ifade edildi.
Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2017, 14:48
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234