MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI YAVUZ AYDIN VEDA ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Milliyetçi Hareket Partisi 2.sıra Milletvekili Adayı Yavuz Aydın 1 kasım Genel Seçimlerinde Milletvekili Olamadı.

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI YAVUZ AYDIN VEDA ETTİ

 MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI YAVUZ AYDIN VEDA ETTİ 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 Trabzon Milliyetçi Hareket Partisi 2.sıra Milletvekili Adayı Yavuz Aydın 1 kasım Genel Seçimlerinde Milletvekili Olamadı. MHP Milletvekili Yavuz Aydın Milletvekili seçilemediği halde 25.Dönem ve 26.Dönem başlatmış olduğu gelenekle Seçim Çalışmalarında kapısını çaldığı merhaba dediği kim varsa o insanları seçimlerden hemen sonra yine tek tek dolaşarak helallik alarak Trabzon'dan akşam saatlerinde ayrılarak Ankara'ya döndü. MHP Millet Vekili Adayı Yavuz Aydın'ı Ankara Yolculuğuna uğrulamak için gelen MHP Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Nuran Öksüz ve Partililer Yavuz Aydın'ı Çiçeklerle yolcu ettiler.  

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI YAVUZ AYDIN 
Halkımızın vermiş olduğu karar saygımız sonsuz inşallah halkımız bizi anlayacaktır . Aydın Ben bu şehirden hiç gitmedim bir yarım hep bu şehirde kaldı kalacak hep sizlerle olacağım Cenazeniz'de,sevincinizde,Üzüntünüz'de hep yanınızda olacağım ben sizinle'yim sizin gönlünüz'deyim belki Milletvekilliğini kazanamadım ama çok güzel insanlar tanıdım ,çok güzel dostluklar kurdum benim için önemli olan Gönüllere girmek halkıma hizmet etmek ben vekil olmasam da Ankara'da kapım Trabzonlu Hemşehrilerime hep açık olacak dedi. Yavuz Aydın Yolcu etmek için Trabzon Havalimanı'na gelen MHP İl Kadın Kolları Başkanı Nuran Öksüz'e ve Partililere teşekkür etti. 
Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2015, 22:43
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273