MHP Milletvekili Adayı Çakır ''Ülkemizin Bekası İçin Yola Çıktık''

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com MHP Trabzon Milletvekili Adayı İbrahim Çakır Halkımızın ilgisine mazhar olmuş bir partinin Vatan için halkı için yola çıkmış neferleriyiz. MHP Milletvekili Adayı Çakır Trabzon'u ilçe ilçe gezdiklerini her gittikleri yerde halkla yakın temas sağladıklarını halkın teveccühünü kazandıklarını ifade etti. Çakır bugün Ortahisar Atapark Gülbahar Hatun Mahallesinde Trabzon halkını tek tek selamladık MHP'ye olan sıcaklığını ve alakalarını içimizde hissettik . Çakır Halkımız bizlere çok sıcak ve ilgili Allah razı olsun bizde onların geleceği için yola koyulduk Ülkemiz dış güçler tarafından içeriden ve dışarıdan sarılmış durumda, halkımızdan vekalet alıp o şer güçlere karşı mücadelemizi var gücümüz ile vereceğiz inşallah . Çakır Ülkücü camia bu ülkenin sigortasıdır geleceğidir bekçisidir Askeridir ve canını her an bu topraklar için vermeye hazırdır. 24 Haziran Seçimlerinde Halkımız MHP'ye görevi verecek bu şer ittifakları ile topyekün mücadelemizi aslanlar gibi vereceğiz .

MHP Milletvekili Adayı Çakır ''Ülkemizin Bekası İçin Yola Çıktık''
banner232

MHP Milletvekili Adayı Çakır ''Ülkemizin Bekası İçin Yola Çıktık''

Haber: Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com 

MHP Trabzon Milletvekili Adayı İbrahim Çakır Halkımızın ilgisine mazhar olmuş bir partinin Vatan için halkı için yola çıkmış neferleriyiz. MHP Milletvekili Adayı Çakır Trabzon'u ilçe ilçe gezdiklerini her gittikleri yerde halkla yakın temas sağladıklarını halkın teveccühünü kazandıklarını ifade etti. Çakır bugün Ortahisar Atapark Gülbahar Hatun Mahallesinde Trabzon halkını tek tek selamladık MHP'ye olan sıcaklığını ve alakalarını içimizde hissettik . Çakır Halkımız bizlere çok sıcak ve ilgili Allah razı olsun bizde onların geleceği için yola koyulduk Ülkemiz dış güçler tarafından içeriden ve dışarıdan sarılmış durumda, halkımızdan vekalet alıp o şer güçlere karşı mücadelemizi var gücümüz ile vereceğiz inşallah . Çakır Ülkücü camia bu ülkenin sigortasıdır geleceğidir bekçisidir Askeridir  ve canını her an bu topraklar için vermeye hazırdır. 
24 Haziran Seçimlerinde Halkımız MHP'ye görevi verecek bu şer ittifakları ile topyekün mücadelemizi aslanlar gibi vereceğiz .

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273