banner277

MHP İL BAŞKANI DEMELİ GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ BAYRAĞINI AL MEYDANA GEL

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon MHP İl Başkanı Muammer Demeli Gün Milli Birlik içinde tek vücut olma günüdür .

MHP İL BAŞKANI DEMELİ GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ BAYRAĞINI AL MEYDANA GEL

 MHP İL BAŞKANI DEMELİ GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon MHP İl Başkanı Muammer Demeli Gün Milli Birlik içinde tek vücut olma günüdür . PKK Kalleşine karşı Tüm Ülke Tek Vücut olmalı gelin birlik olalım Provakasyona düşmeyelim herkesin sözüne itibar etmeyelim Kürt kardeşlerimiz bizim et ve tırnak misali kardeşlerimizdir Terörle Ermeni Uşakaları ile onları aynı kefeye koymayalım birlik içinde bu beladan kurtulacağız kendimize Yeni hedefler belirlemeyelim sadece PKK ve Yandaşlarıdır bizim düşmanlarımız devletimize karşı silahlanan her kimse bizimde düşmanımızdır bunu herkes bilsin .

DEMELİ 
Bu gün Organize edilen Toplu Yürüyüşe Siyasi Görüşü ne olursa olsun ,Etnik Kökeni ne olursa olsun herkesi beklediğini herkesin tek renk Türk Bayrakları ile Meydana gelmesini istediğini Saat 17.30 'da Kahramana Maraş Caddesi Büyük Postane Önünden Başlayacak Olan Yürüyüşün Trabzon Meydan Atatürk Alanında basın açıklaması ile Son Bulacağını Şehitlerimize dua edileceğini açıkladı . 

MHP İL BAŞKANI DEMELİ 
Yürüyüşe Kamusen,Bürosen,Türkav,MHP,Ülkü Ocakları ve diğer Tüm Partiler davetlidir .
Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2015, 09:36
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273