banner277

Haydar Revi Trabzon'da başkan gibi karşılandı !

AK Parti Genel Merkezi tarafından, AK Parti İl Başkan adayı olarak belirlenen Haydar Revi, Trabzon'a geldi. Ancak ismi belirlendikten sonra en çok merak edilen konulardan biri de Revi'yi Havaalanında kimlerin karşılayacağı sorusu nihayet cevap buldu.

Haydar Revi Trabzon'da başkan gibi karşılandı !

İsmi Genel Merkez tarafından belirlenen Trabzon eski İl Genel Meclisi Başkanı Haydar Revi, bugün öğleden sonra Trabzon’a geldi. Kalabalık bir grup tarafından karşılanın Revi, “Başkan gibi karşılandı” deyimini yerine getirdi.

Revi’yi karşılayanlar arasında İl Genel Meclisinde beraber mesai yaptığı arkadaşlarının çoğunluğu oluşturması dikkat çekti. Mevcut il yönetiminden ve Ortahisar İlçe Yönetiminden kimsenin karşılamada bulunmaması ise dikkat çekti.

Revi, Havalimanında basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak, “Sayın Başbakanımızın talimatı ile Trabzon’un bütün kesimlerine hitap edecek, bütün kesimlerini kucaklayacak, teşkilatın bütün eğilimlerine cevap verecek, kuruluşundan bu yana teşkilatın yükünü sırtlamış herkesi memnun edecek, geniş çaplı  bir il yönetimi oluşturmak için çalışmalarıma başladım. Yarından itibaren, temaslarımı sürdüreceğim. STK’larla partinin kanaat önderleri ile Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, Trabzon’un aldığı yüzde 71 oyun il yönetimine yansıması ile ilgili görüş ve önerilerini alacağım. AK Parti felsefesine, ruhuna anlayışına uygun, insanlarla birlikte yol arkadaşlığımız sürecek. Adnan Günnar’dan, çıtası çok yüksek bir başarı bayrağı teslim aldım. Görevim bittiğinde daha yüksek bir yerde teslim edeceğime inanıyorum” dedi.


Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2014, 18:02
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273