CHP TRABZON'DA ADAYLARINI TÖRENLE TANITTI

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon CHP İl Örgütü Trabzon Milletvekili Adaylarını basına ve Partililere düzenlediği bir toplantı ile tanıttı.

CHP TRABZON'DA ADAYLARINI TÖRENLE TANITTI

 CHP TRABZON'DA ADAYLARINI TÖRENLE TANITTI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  

Trabzon CHP İl Örgütü Trabzon Milletvekili Adaylarını basına ve Partililere düzenlediği bir toplantı ile tanıttı. Trabzon Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezinde düzenlenen Toplantı ile halka tanıtılan Adaylar birer konuşma yaparak kendilerini tanıttılar ilk konuşmayı CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Önsel Uzun Yaptı.Program başladıktan sonra CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Trabzon İl Teşkilatına hitaben yaptığı konuşma videosu izletildi.

1 Kasım tarihinde yapılacak olan Genel Seçimler öncesinde partilerin hazırlıkları sürerken Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon İl Başkanlığı Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantı ile Trabzon Milletvekili adaylarını tanıttı.

CHP İL BAŞKANI 
 “ Ahmet Hakan’a yapılan çirkin saldırı nedeni ile bir kınama yaparak konuşma yapmak istiyorum. Kenan Evren gibi parti lideri olarak sahaya inen Recep Tayyip Erdoğan sahalara indi. Ülkemiz kan gölü, hergün bir şehit haberi ile sarsılıyoruz. Kendi protatif çözüm masaları başlarına devrildi. Çözüm Mecliste olur diyem partimiz haklı çıkmıştır. Halkımıza karşı partimiz haklı çıkmıştır. Yunanlı şairin sözleri ile devam etmek istiyorum. Kelimeleri muh gibi çakmak gerek. Evet zorla partilerine AK söyeletmeye çalışıyorlar. 17 ve 25 aralık da yapılan yolsuzlukları kapatmaya çalışıyorlar. Suruç’ta 32 vatandaşımızın katledilmesi ve bir çok yolsuzluk yeni Türkiye oldu.”dedi.

PKK terör örgütünün daha artmasına neden olan bu AKP dir diyen Uzan, “ Atatürk’ün heykelerini zorla kaldırmaya çalışanlar Atatürk Milliyetçi olamazlar. Ülkemizde yapılan seçimlerde koalisyona anlamayanlar şimdi ne değişti de koalisyondan bahsediyorlar. Buradan 6 adayımız var, her biri çok değerli onlar 4 bin yıllık tarihi olan bir kentin öz evlatlarıdır. En çok göç veren bir şehirdir Trabzon, bu gidişe dur değecek bizimle olur. AKP’yi Trabzon’dan gelin silelim. Kandan beslenenlere oy vermeyelim,”ifadelerine yer verdi. 

CHP MİLLETVEKİLİ ADAYI HALUK PEKŞEN 
CHP Trabzon Milletvekili Avukat Haluk Pekşen, Cumhuriyet Halk Partisinin mutlaka hükumette olması gerektiğini söyledi.Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon’da 1 Kasım seçimleri için adaylarını Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezinde düzenlediği törenle tanıttı. Büyük ilginin oluştuğu tanıtım töreninde Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi tıklım tıklım doldu. Boş yerin kalmadığı Kültür Merkezinin üst katta ki ikinci bölümü de dolarken bazı partililer ise tanıtım törenini ayakta izledi. Aday tanıtım töreni ilk olarak saygı duruş ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlarken ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun mesajı gösterildi. Sonrasında ise CHP İl Başkanlığı tarafından merkezinde ‘Yeşil Yol’un eleştirildiği’ bir video gösterildi.Adaylardan ilk olarak 6. sıra adayı Cemil Bozbaş konuşurken daha sonra 5. sıra adayı İlker Bakioğlu, 4. sıra adayı Murat Özçilingir, 3. sıra adayı Ahmet Kaya, 2. sıra adayı Yavuz Karan ve son olarak CHP Trabzon 1. sıra adayı Milletvekili Avukat Haluk Pekşen konuştu.Pekşen, 120 gündür milletvekili olduğunu belirterek, "Bu süreçte gerek kentimizin gerek bölgemizin gerekse ülkenin ve dünyanın sorunlarını ilişkin öngörü takip ve sonuç alma konusunda son derece önemli bir yol katedilmiştir, el atılan konular ve sorunlar şehrimizde, bölgemizde , ülkemizde ve dünyada çok ciddi ilgi görmüştür" dedi.Tanıtım töreninde adaylar ve partililer sahneye çıkarak el ele poz verdiler.
Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2015, 23:40
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273