banner164

Başkan Üstün 'Her daim şefkatle halkımızın yanında olduk'

Sürmene Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Rahmi Üstün,Çarşı Mahallesinde Salı Pazarı Esnafını ziyaret ederek 31 Mart yerel seçimlerinde vatandaşlardan destek istedi. 

Başkan Üstün 'Her daim şefkatle halkımızın yanında olduk'
banner232

                                                            
Vatandaşlara Cumhur İttifakı'nı anlatan Başkan Üstün, 31 Mart yerel seçimlerinde hem Sürmene'de ve hem de tüm Türkiye'de Cumhur İttifakı'nın sandıktan mutlak zaferle çıkacağını söyledi. 

ÜSTÜN BU HALK YAPILAN HİZMETLERİ VE GERÇEKLERİ GÖRÜYOR 

Başkan Üstün,Sizlere yapmış olduğumuz Yolları ,Betonladığımız,Asfaltladığımız Mahalle Yollarını anlatmama gerek yok zaten sizler aklı selim insanlarsınız yeni yapılan yolları,Yeni Betonladığımız Mahalle Yollarını,Yeni Asfaltlamakta olduğumuz yol ağlarını görmeyecek cahil insanlar değilsiniz . 5 Yılda Sürmene'yi 9 Mahalleden 37 Mahalleye çıkarttık . Tüm mahalle yollarını Eşit şekilde betonladık asfaltladık Suyunu Getirdik,çöpünü topladık.halkımıza şefkatle yaklaştık tüm dertlerini dinledik çözüm ürettik . Üstün bütün bunları yaparken halkımıza hizmet etmek bizleri ziyadesi ile mutlu etti. İbadet gibi yaptığımız hizmetlerden hoşnut olduk. Başkan Üstün bütün bunlar bizim görevimiz dahada yapacağız yeter'ki ülkemiz elden gitmesin bir olalım iri olalım diri olalım diye .  "Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Cumhur İttifakı'na hayat verdikleri zaman sadece tek bir konuyu öne çıkardılar. O da Türkiye'mizin beka sorunuydu. 15 Temmuz hain darbe girişimi, komşu ülkelerimiz olan Suriye ve Irak'taki iç savaş ve dış güçler tarafından kotarılan ekonomik kuşatmayla ülkemizde kaos ortamı yaratmak istiyorlar. En ufak bir zafiyette bu güç odakları harekete geçerek Türkiye'yi ele geçirmek niyetindeler. Bu nedenle Cumhur İttifakı'nın kaybetmesi, bu güç odaklarının kazanması demektir. Cumhur İttifakı tam da bu amacı gerçekleştirmek için oluşturulmuştur. Üstün Cumhurbaşkanımız Sayın Tayyip Erdoğan'ın söylediği gibi Cumhur İttifakı Ak Parti ve MHP Arasındadır. Ve Cumhur İttifakı, 31 Mart yerel seçimlerinden de hem Sürmene'de, hem de bütün Türkiye'de mutlak zaferle çıkacaktır. Vatandaşlarımız bütün gerçekleri apaçık görmektedir. Kimler, kimlerle hareket ediyor." halkımız bunu biliyor dedi. 


BAŞKAN ÜSTÜN ;CUMHUR İTTİFAKI ÜLKEMİZİN SİGORTASIDIR 


Cumhur İttifika'nın Türkiye'yi içinde bulunduğu şartlardan sağ salim çıkarmak için kurulduğunu belirten Başkan Rahmi Üstün, "Cumhur İttifakı durup dururken ortaya çıkan bir konu değildir. Her şeyden çok milletini ve ülkesini seven ve bu uğurda gecesini gündüzüne katarak çalışmalarını sürdüren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile zor zamanlarda bütün siyasi mülâhazaları bir kenara bırakarak,  her zaman Türkiye'nin ve Türk milletinin yanında saf tutmuş MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli'nin büyük fedakârlık yaparak hayat verdiği bir oluşumdur. MHP'nin Sayın Genel  Başkanı Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Türkiye'nin birlik ve beraberliğini tesis etmek ve içinde bulunduğumuz zor şartlardan ülkemizi sağ salim çıkarmak için Cumhur İttifakı'nı hayata geçirmişlerdir. Üstün ,Bize de düşen görev de Cumhur İttifakı'nı en güzel şekilde halkımıza anlatmak ve Türkiye üzerinde oynanmak istenen bütün oyunları boşa çıkarmaktır. İnşallah, sizlerin de desteğiyle Türkiye'mizi düzlüğe çıkaracağız." diye konuştu.  


HALKIMIZIN GELECEĞİ İÇİN CUMHUR İTTİFAKI 


Cumhur İttifakı'nın kaderiyle Türkiye'nin  kaderinin birleştiğini belirten Başkan Üstün, vatandaşları Cumhur İttifakı'na sahip çıkmaya çağırdı.Hepimiz el ele vererek, bir ve beraber olarak, güzel ülkemize ve Cumhur İttifakı'na sahip çıkacağız.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner273