banner277

BAKAN SOYLU NEZİROĞLU'NA TAZİYE İÇİN GELDİ

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, iki gün önce babası vefat eden TBMM Genel Sekreteri İrfan Neziroğlu'nun, 91 yaşındaki Ali Neziroğlu'nun cenazesine, programının yoğunluğundan dolayı katılamamıştı.

BAKAN SOYLU NEZİROĞLU'NA TAZİYE İÇİN GELDİ

 BAKAN SOYLU NEZİROĞLU'NA TAZİYE İÇİN GELDİ 

Haber : Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman  Soylu, iki gün önce babası vefat eden TBMM Genel Sekreteri İrfan Neziroğlu'nun, 91 yaşındaki Ali Neziroğlu'nun cenazesine, programının yoğunluğundan dolayı katılamamıştı.

Dün gece Neziroğlu ailesine taziye ziyaretinde bulunmak için Ankara'dan Trabzon'a gelen  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Beraberinde Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,Of belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu,Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi,Ak Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş,Vakıflar Bölge Müdürü Mazhar Yıldırımhan olduğu halde  Akçaabat'taki taziye evine gitti.

Burada İrfan Neziroğlu ve ailesine taziye bulunduktan sonra buradan ayrıldı. Öte yandan Trabzonspor-Antalyaspor maçı sonrasında Bakan Soylu Trabzon Meydan'ında karşılaştığı  Antalyaspor taraftarı ile hatıra fotoğrafı çekildi. Soylu Antalyaspor taraftarı ile çekildİği  fotoğrafı twitter hesabından "Antalyaspor atkısı hediye eden, Trabzon meydanında karşılaştığımız centilmen Antalyaspor taraftarı ile hatıra fotoğrafı" notunu düşerek paylaştı. Geceyi Trabzon'da geçiren Bakan Soylu, programın yoğunluğundan dolayı pazar sabahı Trabzon'dan Ankara'ya gitti.
Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2015, 21:39
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273