AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ ARAKLI'DA

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Ak Parti Milletvekilleri Teşekkür ziyaretlerine bu gün Araklı'dan devam ettiler .

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ ARAKLI'DA

 AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ ARAKLI'DA 

Haber : Ömer Altıntaş  / Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com

Trabzon Ak Parti Milletvekilleri Teşekkür ziyaretlerine bu gün Araklı'dan devam ettiler . Ak Parti Milletvekilleri Süleyman Soylu,Muhammet Balta,Adnan Günnar,Ayşe Sula Köseoğlu,Salih Cora, beraberlerinde Ak Parti Milletvekili Adayı Ergin Aydın ,Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi,Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Ak Parti İlçe Başkan Şaban Bıyık olduğu halde Araklı'da vatandaşları selamlayarak teşekkür ettiler . Süleyman Soylu yaptığı konuşmada Araklı Halkı üzerine düşen görevi layıkı ile yapmıştır sıra geldi bize bizde bugüne dek olduğu gibi bugünden sonrada üzerimize düşen görevi layiki ile yapacağız hizmet bizim işimiz istihdam bizim işimiz,Yatırım bizim işimiz,su ve yol bizim işimiz dedi. Soylu Terörün kökünü kazıyacağız ismi dahi anılmayacak dedi. 

Süleyman Soylu beraberindekiler daha Araklı Teşekkür ziyaretlerinden sonra Arsin ,Yomra,Maçka İlçelerinde Vatandaşalra teşekkür edecekler . 
Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2015, 10:15
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273