banner277

AK PARTİ İL BAŞKAN YARDIMCISI UĞUR AYDIN'DAN GEZİCİ'LERE BEDDUA

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Ak Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Uğur Aydın Gezide ve her yerde Ayağa Kalkanlar Askerimiz Polisimiz vatandaşımız Şehit olurken nerelerde neden meydanda yok yoksa tatilemi çıktılar sesleri neden çıkmıyor ,neden PKK'yı Protesto etmiyorlar yoksa Emir gelmedimi diye soruyor işte o sözleri virgülüne dek yayınlıyoruz düzeltme bile yapmadan .

AK PARTİ İL BAŞKAN YARDIMCISI UĞUR AYDIN'DAN GEZİCİ'LERE BEDDUA

 AK PARTİ İL BAŞKAN YARDIMCISI UĞUR AYDIN'DAN GEZİCİ'LERE BEDDUA

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  

Ak Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Uğur Aydın Gezide ve her yerde Ayağa Kalkanlar Askerimiz Polisimiz vatandaşımız Şehit olurken nerelerde neden meydanda yok yoksa tatilemi çıktılar sesleri neden çıkmıyor ,neden PKK'yı Protesto etmiyorlar yoksa Emir gelmedimi diye soruyor işte o sözleri virgülüne dek yayınlıyoruz düzeltme bile yapmadan .

AK PARTİ TRABZON İL BAŞKAN YARDIMCISI UĞUR AYDIN ;
Gezide ortaya çıkıp Berkin Elvan öldürüldüğünde ortalığı yakıp yıkan ve hepimiz Berkin Elvanız diyen 
insan kılığındaki iki ayaklı mahlüklar.
bu kadar şehit verdik,
sesiniz çıkmadı.
Düşündük ki bu şehitler vatan için görev yaparken şehit düştü, o yüzden ortalıkta yoksunuz. Çünkü sizin vatan diye bir derdiniz yok. Şehit nedir bilmezsiniz. Peki bir kürt çocuğu Fırat Simpil. Oda ekmek almaya gidiyordu. Tıpkı Berkin Elvan gibi!!!!!. Ama pkk mayınının patlaması sonucu öldü. Yine ortalıkta yoksunuz. Yine Fırat olamadınız, yine insan olamadınız. 
Buradan yanlış anlaşılmasın, ben Berkin Elvan öldü diye sevinmiyorum. Aksine ona da üzülmüştüm ve tıpkı Fırata üzüldüğüm gibi.

AMA BU ÜLKEDE İKİ YÜZLÜLÜK SERGİLEYENLER, ÇİFTE STANDART SERGİLEYENLER VAR YA ONLAR, BU MİLLETİN YAKASINDAN DÜŞÜN. ALLAH SİZİ KAHRU PERİŞAN ETSİN.
Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2015, 12:47
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273