banner164

Murat Zorluoğlu,Masal Gibi Düğünle Oğlu’nu Evlendirdi

Haber :Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu kıymetli evladı İlker Selim Zorluoğlu’nu & Mina Al-Saedi’yi Nikah töreni ile dünya evlendirdi. Zorluoğlu ve Al-Saedi aileleri biricik evlatlarını Trabzon Ramada Otelde Seçkin davetlilerin huzurunda Muhteşem Nikah Töreni ile evlendirdi. Selim Zorluoğlu & Mina Al-Saedi’nin nikahlarını Baba Murat Zorluoğlu kıyarken Gelin ve damadın şahitliğini İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan,Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu,Eski Bakanlardan Faruk Nafiz Özal,Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman yaptı.

Murat Zorluoğlu,Masal Gibi Düğünle Oğlu’nu Evlendirdi
banner232

Murat Zorluoğlu oğlu İlker Zorluoğlu’nu evlendirdikten sonra bakın nasıl bir açıklama yaptı. 

MURAT ZORLUOZĞLU ;
Babalar çocuklarının büyüdüğünü kabullenmese de yeni bir yuva kurduklarında anlıyorlar...

Oğluma ve kızıma ömür boyu mutlu ve huzurlu bir yuva diliyorum...

Bu mutlu günümüzde yanımızda olan İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu 'ya, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Mehmet Cahit Turhan'a, Valimiz İsmail Ustaoğlu'na, değerli hocamız Ünal Karaman ve tüm dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim...

www.trabzonhaber24.com Ailesi olarak bizde tebrik ediyor, genç çifte mutluluklar diliyoruz. Allah iki cihan saadeti nasip eylesin.

EKOL Ses ,Görüntü,Sahne ve Medya Tanıtım Sistemlerinin Organize ettiği gecede herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ,kusursuz bir nişan töreni olması sağlanmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2019, 08:55
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner273