banner164

Milletvekili Ayvazoğlu “Mazlumların Umudu”

Ülkesinde köleliği kaldıran, halkını sefaletten kurtaran, mazlum coğrafyalar için umut ışığı olan Lider

Milletvekili Ayvazoğlu “Mazlumların Umudu”
banner232

Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu Cumhurbaşkanının 66. Incı yaş günü münasebetiyle “Bugün, Cumhurbaşkanımız ve AK Partimizin genel başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum günü.
Liderliğinde ülkemiz kayıp yıllarını telafi edip, hayatın her alanında devrimsel dönüşümler yaşarken; inkar politikalarının sonlanması, derin ve paralel yapıların tarihe gömülüp, terörün sıfırlanması hep O`nun liderliğinde gerçekleşti.
Sadece ülkemiz  için değil bütün mazlum coğrafyalar için umut, 21. yüzyılın parlayan yıldızı oldu.
Ateşler içinde yanan müslüman topraklar, yurtlarından edilmişler, savaşın ve açlığın pençesinde kıvranan mazlumlar açıp ellerini gökyüzüne, dua ettiler O`nun için. Ülkesinde  köleliği kaldıran Lincoln , ülkesini zafere ulaştıran Churcill, Ülkesine özgürlük getiren Mandela, halkını sefaletten kurtaran Sezar, çağ açıp çağ kapatan Fatih  Sultan ‘dır daha çok ERDOĞAN . 
O insan ve vicdan merkezli siyasetini sürdürürken   bizler de  tarihe, ülkemize ve milletimize karşı sorumluluğumuzun gereği olarak elimiz erdiği, gücümüz yettiğince , O`nun peşinde durup, yürüyüşüne destek sunmaya , O’na  olan  bağlılığımızı arttırmaya devam edeceğiz .Ömrün uzun ve sağlıklı olsun Başkanım.” şeklinde bir tebrik mesajı yayımlamıştır.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner273