Maçka'da Geleneksel İftar

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu sokak iftarlarında Trabzonluları bir araya getirmeye devam ediyor.

Maçka'da Geleneksel İftar
banner232

Maçka'da Geleneksel İftar 
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu sokak iftarlarında Trabzonluları bir araya getirmeye devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi ile Maçka Belediyesinin ortaklaşa Maçka ilçesinde gerçekleştirilen kardeşlik iftarında yüzlerce kişi bir arada oruç açtı. İlçe merkezinde gerçekleştirilen iftar programında Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Av.Ayşe Sula Köseoğlu,

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Maçka Kaymakamı Okan Dağlı , Maçka Belediye Başkanı Ecz.Koray Koçhan ve AK Parti Maçka İlçe Başkanı Sedat Kongur,Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Terzi Çoban, Gençlik Kolları Başkanı  Ömer Faruk Adıgüzel hazır bulundu.

Öte yandan Başkan Gümrükçüoğlu, Maçka ilçesindeki iftar programının ardından Ortahisar ilçesinin 1 Nolu Erdoğdu Mahallesi’nde hemşehrileriyle bir araya geldi. Gümrükçüoğlu gece geç saatlere kadar Erdoğdu sakinleri ile sohbet etti.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273