banner164

Gazeteci Şükrü Üçüncü & Gözde Aydın Dünya Evine Girdi

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon basınının tanınmış isimlerinden aynı zamanda Oyuncu Kimliği ile ön plana çıkan Ortahisar Belediyesi Basın Çalışanlarından Şükrü Üçüncü Senarist Gözde Aydın ile dünya evine girdi.

Gazeteci Şükrü Üçüncü & Gözde Aydın Dünya Evine Girdi
banner232

Gazeteci Şükrü Üçüncü & Gözde Aydın Dünya Evine Girdi 
Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon basınının tanınmış isimlerinden aynı zamanda Oyuncu Kimliği ile ön plana çıkan Ortahisar Belediyesi Basın Çalışanlarından Şükrü Üçüncü Senarist Gözde Aydın ile dünya evine girdi. 
Trabzon'un sevilen simalarından Şükrü Üçüncü, Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi'nde gerçekleşen nikah töreni ile hayatını Gözde Aydın ile birleştirdi. Törene AK Parti Trabzon Milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu ve Av.Salih Cora, İl Emniyet müdürü Orhan Çevik,  AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi'nin yanı sıra; Üçüncü ve Aydın ailelerinin akrabaları, sevenleri ve arkadaşları katılım gösterdileri. Genç çiftin nikah şahitliklerini ise; Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç kıydı. Şahitliklerini ise ;Eda Öztürk, Sıdıka, Yeliz Çakmak, İl Emniyet müdürü Orhan Çevik,  AK Parti Trabzon Milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi ve  Ömer Hacısalihoğlu yaptılar. 

Şükrü Üçüncü ve Gözde Aydın Çiftine www.trabzonhaber24.com Ailesi Olarak Ömür boyu mutluluklar diliyoruz . 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160