banner277

BAŞKAN GENÇ'TEN HAKAN TÜTÜNCÜ'YE TRABZONSPOR FORMASI

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç,

BAŞKAN GENÇ'TEN HAKAN TÜTÜNCÜ'YE TRABZONSPOR FORMASI

 BAŞKAN GENÇ'TEN HAKAN TÜTÜNCÜ'YE TRABZONSPOR FORMASI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, son yıllarda Trabzon'da turizm faaliyetlerinde çok büyük artışlar olduğunu belirterek, bu konuda Antalya Kepez Belediyesi Başkanı Av. Hakan Tütüncü'nün  tecrübelerinden yararlanmak istediklerini söyledi. Antalya'nın turizmde çok profesyonel yapı oluşturduğunu ifade eden Başkan Genç, "Bu ziyaretten çok memnun olduk. Sayın Başkanla belediye başkanlığından dan önce  de mesaimiz, hukukumuz var. Kendisi Gençlik İl Başkanıyken biz de İl Başkanlığı görevini yürütüyorduk. Başkanımız çok başarılı uygulamalarını geçen yıl Antalya ziyaretimde yerinde gördüm. Antalyamız turizmin başkenti olan şehrimiz. Trabzonumuzda turizmde  son yıllarda artan bir ivme yakaladı. Özellikle Ortadoğu  eksenli turist almaktayız ve bu artan oranda devam ediyor. Bu manada ciddi bir tecrübe paylaşımı lazım. Çünkü Antalya'nın bu konuda çok çok profesyonel uygulamaları var. Biz o seviyede değiliz. Bu nedenle gerçek manada bu paylaşıma ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Bunu da bu ziyaretler vesilesiyle ve oradaki fuarlara katılarak, şehirlerimizi daha üst noktalara taşıyabiliriz. Biz değerli başkanımızın başarılarını Antalya'da gördük. İnşallah bu geldiğimiz makamlarda Cenab-ı Allah'ın izniyle güzel işlere imza atarak, arkamızdan bir hoş seda bırakırız. İnşallah bu ziyaretin mukabilinde Antalya'da da beraber olacağız. Bu nazik ziyaretiniz için size çok teşekkür ediyorum ve başarılarınız da devamını diliyorum." diye konuştu. 

Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç  Antalya Kepez Belediyesi Başkanı Av. Hakan Tütüncü'ye ziyaretinin anısına İsmine yazılmış özel 61 Numaralı Trabzonspor Forması Hediye etmeyi ihmal etmedi. 
Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2016, 19:33
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273