banner277

Başkan Bıyık Müjdeyi Verdi ''Yomra'ya Rüya Gibi Salon''

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık göreve geldikten sonra ilk işi Yomra Belediyesine ait düğün salonunu yıkmak olmuştu.

Başkan Bıyık Müjdeyi Verdi ''Yomra'ya Rüya Gibi Salon''
banner232

,

 Başkan Bıyık Yomra'ya yakışır bir düğün salonu ve Konferans salonu için kolları sıvamıştı. İlk olarak 27 Temmuz'da gerçekleştirdiği yapım ihalesi, yeterli rekabet ortamının oluşmaması ve kamu yararına arzu edilen fiyat kırımının gerçekleşmemesi nedeniyle Başkan Mustafa Bıyık tarafından iptal edilmişti.Başkan Bıyık 10 Eylül'de ikinci defa ihaleye çıkıyor. Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık Yomra halkına bakın bu müjdeyi nasıl veriyor. 

Bıyık ; Uzun zamandır proje ve kaynak oluşturma çalışmalarını sürdürdüğümüz, Yomra ve Yomralıya yakışır modern Düğün ve Konferans Salonu için yapım ihalesini 10 Eylül'de gerçekleştireceğiz. 27 Temmuz'da gerçekleştirdiğimiz yapım ihalesi, yeterli rekabet ortamının oluşmaması ve kamu yararına arzu edilen fiyat kırımının gerçekleşmemesi nedeniyle tarafımdan iptal edilmiştir. Yeni ihale ve yasal ihale sürecinin kamu yararına tamamlanmasının ardından inşa çalışmaları süratle başlayacaktır. Yeni salon projemiz; bir adet konferans salonu, bir adet düğün salonu, bir adet çok amaçlı mini salon (nişan, kına vb faaliyetler için) ve zeminde otoparktan oluşmaktadır. Halkımızın bilgisine sunarım...

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273