banner164

Ak kadınlar Oscar'a Aday Olan'' Kalandar Soğuğu'' Filmini Seyretti

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı Bahar Ayvazoğlu Öncülüğünde Ak Parti İlçe ve İl Kadın Kolları Teşkilatları hep birlikte Trabzon Royal Sinemasında Çekimi Maçka'nın Yaylalarında Yapılan Yönetmen ve Oyuncularının çoğunun Trabzonlu Olduğu Oscar'a Aday '' Kalandar Soğuğu '' Adlı filmin başarılı başrol oyuncusu Sayın Nuray Yeşilaraz ile hep Beraber İzleme Fırsatı yakaladılar. '

Ak kadınlar Oscar'a Aday Olan'' Kalandar Soğuğu'' Filmini Seyretti
banner232

 Ak kadınlar Oscar'a Aday Olan'' Kalandar Soğuğu'' Filmini Seyretti 

Haber : Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com  Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı Bahar Ayvazoğlu Öncülüğünde Ak Parti İlçe ve İl Kadın Kolları Teşkilatları hep birlikte Trabzon Royal Sinemasında Çekimi Maçka'nın Yaylalarında Yapılan Yönetmen ve Oyuncularınında Trabzonlu Olduğu Oscar'a Aday '' Kalandar Soğuğu '' Adlı filmin başarılı başrol oyuncusu Sayın Nuray Yeşilaraz ile  hep Beraber İzleme Fırsatı yakaladılar.

''Kalandar Soğuğu' Filmi Türkiye'yi Yurt Dışında Temsil edecek . Karadeniz İnsanın Kendi Hayatından kesitler sunan Bu filmde herkes kendi hayatından kesitleri bu filmde görecektir. 

Ak Parti Kadın Kolları Olarak Trabzon İl ve İlçelerinin Tümünü Kapsayan bu Organizasyonda Maçka'da Çekilen bu Filme Destek vermek sanata Verilen Önemi Göstermekti. 
Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2016, 22:53
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160