banner164

Başkan Üstün'den Sürmene'ye Fakülte Müjdesi

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Başkan Üstün ÇAYKUR Sürmene Çay Fabrikası'nın yerine bir fakülte alacaklarının müjdesini verdi.

Başkan Üstün'den Sürmene'ye Fakülte Müjdesi
banner232

Başkan Üstün'den Sürmene'ye Fakülte Müjdesi 

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  Başkan Üstün ÇAYKUR Sürmene Çay Fabrikası'nın yerine bir fakülte alacaklarının müjdesini verdi.
Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün,ÇAYKUR Sürmene Çay Fabrikası Sürmene İlçemizin gelişimi ile birlikte Şehir merkezinde kalmış olup çevre kirliliğine yol açmaktadır. Daha güzel Yaşanabilir Sürmene İçin ve Sürmene'de İstihdamı artırmak için ÇAYKUR Çay Fabrikasını Şehir dışına taşıma kararı aldık . 
ÜSTÜN ;İMAR PLANIMIZA FAKÜLTE ALANI OLARAK İŞLEDİK
Başkan Üstün konu ile alakalı "ÇAYKUR Sürmene Çay Fabrikası'nın şu anki bulunduğu yerden taşınabilmesi için hazine yeri araştırdık ama maalesef bulamadık. Bir yer istimlak ediyoruz. O yeri istimlak ettiğimizde inşallah Çay fabrikasını oraya taşıyacağız. Fabrikanın bulunduğu alan 33 dönümlük alandır. İmar planımıza fakülte alanı olarak işlemişiz. Buraya da bir fakülte alacağız'' 

BAŞKAN ÜSTÜN ''FAKÜLTE VE YURTLARI SÜRMENE'YE HAYAT VERECEK'' 
ÇAYKUR Çay Fabrikası alanına yapılacak olan Fakülte ve yurtların Sürmene'ye hayat verecek olduğunu söyleyen Başkan Üstün, Sürmene'de Kiralık boş evin kalmayacağını ifade etti. Üstün,Taşımacılıktan,Gıda ve diğer sektörlere kadar Sürmene Esnafının yüzü gülecek olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 00:19
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273