banner164

“Yusuf’un transferi yerinde bir karardır”

“Yusuf’un transferi yerinde bir karardır”
banner232

 
“Yusuf’un transferi yerinde bir karardır”


 
AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Trabzonspor alt yapısından yetişen ve tarihinin en fazla bedeli ile transfer olan oyuncusu, Yusuf Yazıcı ile ilgili bir mesaj verdi
 
Genç yıldıza Lille’de başarılar dileyen Cora, “Trabzonspor'un altyapısında yetişerek yurtdışına transfer olan Hami Mandıralı, Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz’in ardından Yusuf Yazıcı da gururumuz oldu. Hem kulübümüz kazandı, hem kendisi kazandı. Daha da ötesi altyapı güven kazandı” dedi.
TOPLUMUN ÖNÜNE ATILMAMALI
Nice futbolcuların doğru zamanda satılmadığı için üstüne para verilerek yollandığını hatırlatan Cora, “Yusuf'un gönderilişi doğru ve yerinde bir karardır. Rekor bir bonservis ücreti ile kulübümüz ekonomik olarak rahatladı. Herkes bu transferi sahiplenmeli, oyuncuyu toplumun önüne atmamalıdır” şeklinde konuştu.
DHA NİCELERİ AVRUPA’YA GİTMELİ
Trabzonspor’dan yetişen nice futbolcuların daha yurt dışına gitmesi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeleri gerektiğini de vurgulayan Cora sözlerini şöyle tamamladı: “Biz de nice Yusuflar, Hamiler, Fatihler yetiştirmeliyiz. Böyle yetenekleri ortaya çıkaran ve yetiştiren hocalarını tebrik ediyorum. Yusuf transferini başarı ile sonuçlandıran yetkilileri kutluyorum. Hayırlı uğurlu olsun.”
 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273