banner164

Trabzonsporlu yönetici açıkladı: Hedefimiz 6-7 Trabzonlu futbolcu

Trabzonspor'da Ömer Sğaıroğlu açıklamalarda bulundu ve takımda en az 6-7 Trabzonlu futbolcu olmasını istediklerini söyledi.

Trabzonsporlu yönetici açıkladı: Hedefimiz 6-7 Trabzonlu futbolcu
banner232

Hafta sonu sahasında Beşiktaş ile karşılaşacak Trabzonspor'da Ömer Sağıroğlu, derbilere alışık olduklarını belirterek Beşiktaş maçı öncesinde takımın havasının da gayet iyi olduğunu söyledi.

 Sağıroğlu “Takımımızın havası oldukça iyi. Biz bu derbilere alışığız. Trabzonspor ve Beşiktaş maçlarında her zaman üst seviyede heyecan olmuştur. Bu maçta da üst seviyede heyecan olacaktır. Konyaspor maçında 3 puan alsaydık bu maçın özelliği daha farklı olacaktı. 3.’lüğümüz içten bile değildi. Bu tabii ki derbi maçın özelliğini asla bir tarafa koymaz. Her zaman için Beşiktaş-Trabzonspor maçları heyecanlandır ve seyirciye de keyif verir. Bu maçta aynı şekilde olacaktır” dedi.

Beşiktaş'ın başında Şenol Güneş'in olmasının kendileri açısından tatlı bir tesadüf olduğunu söyleyen Ömer Sağıroğlu, ancak söz konusu Trabzonspor Beşiktaş maçları olduğunda teknik direktör isimlerinin önemli olmadığını belirtti.

“Takımda en az 6-7 tane Trabzonlu genç olmalı”

Ömer Sağıroğlu, Trabzonspor'un iyi yönetildiğini ve gençlere önem vererek devam edeceklerini kaydetti:

“Gençlerle devam, Trabzonspor’un önce kendisi olması lazım. Tarihte de böyleydi. Kendisi olarak zaten bu zamana kadar başarılı oldu. Bugünkü amacımız da Trabzonlu oyuncu sayımızı 4-5 değil en az 6-7 yapmak”

“Ünal Karaman bizden biri”

Sağıroğlu, Trabzonspor'da en çok merak edilen konuya cevap vererek Ünal Karaman ile gelecek sezonda kesinlikle yollarına devam edeceklerini bildirdi:

“Ünal Karaman bizden birisi. Yani Karaman ile devam edecek olduğumuz konuşulmamalıdır”

Ömer Sağıroğlu, son olarak aidatlarını yatırmayan üyelerin hakkının 22 Mayıs tarihinde dolacağını ve aidatları ödememeleri durumunda üyeliklerinin kesinlikle düşürüleceğini sözlerine ekledi.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner273