banner277

Trabzonspor Taraftarına TOMA’larla Su Sıkıldı

Trabzonspor’un Sivasspor’u 2-1 yendiği maç oynanırken stada girmek isteyen taraftarlara Trabzon’a Sivas’tan yeni atanan İl Emniyet Müdürü TOMA’larla su sıkın emrini vererek Trabzonspor taraftarına böyle eziyet etti . Trabzonspor taraftarı Emniyet Müdürünü istifaya davet etti .

Trabzonspor Taraftarına TOMA’larla Su Sıkıldı

Tribünde bulunan taraftarlar bu duruma tepki gösterirken, yönetim kurulunun bu konuda gerçekleştirdiği görüşmelere rağmen soruna çözüm bulunamadı.


Süper Lig ’in 2'nci haftasında Demir Grup Sivasspor ’u konuk eden Trabzonspor ’da stadyumda taraftar krizi yaşadı. Karşılaşma öncesi birçok bordo mavili taraftar mücadeleyi izlemek için Medical Park Stadyumu’na akın ederken, stadyum dışında çok sayıda taraftar kriterleri karşılamadığı gerekçesiyle İl Emniyet Müdürlüğü tarafından içeriye alınmadı. Trabzonspor yönetim kurulunun bu konuda yaptığı tüm görüşmelerin sonuçsuz kaldığı öğrenilirken, taraftarlara karşı sergilenen bu duruma tepki gösterdiği belirtildi. Tribünde yer alan bordo mavili taraftarlar da müsabaka oynanırken bu konuda sık sık tepki gösteren sloganlar attı.


Taraftarın kaleminden ;
İnci İskender : Trabzonspor taraftarına kimse bu hainliği yapamaz.kendi şehrinde kendi stadına alınmayan taraftara yapılanlara göz  yumulamaz...Bu taraftar herseyini veriyor bu takıma kimse Trabzonspor aşkımıza engel koyamaz...Bunu yapanlar hesabını en ağır şekilde ödemeli. Trabzona sivaslı müdür vermek neyin nesi.Nedir bu Trabzonspor düşmanlığınız.....bizi sevgimizden  aşkımızdan alıkoyamayacaksınız 

Burak Özbek 
Gaffar Okan Gibi 
Halkı Kucaklayan Emniyet Müdürü Gördü Bu Ülke 
Metin Alper Gibi 
Halkla İç İçe Olan Emniyet Müdürü Gördü Bu Trabzon 
Şimdi Seni Gördük Kenan Aydoğan ! 
Trabzonspor Taraftarlarına Tomalarla Biber Gazlarıyla Jopla 
Müdahale Edince Ne Oldu Rütbelerin mi Arttı ? 
Unutma Burası Trabzon 
Ve Kimse Trabzon'dan ve Trabzonspor'dan Üstün Değildir !

TRABZON GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI ERSEN KÜÇÜK'TE OLAYI BÖYLE PROTESTO ETTİ 

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2021, 22:50
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273