banner277

TRABZONSPOR DOUGLLAS FRANCO VE PAPY DJİLOBODJİ İLE ANLAŞTI

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Transfer döneminin bitmesine artık sayılı günler kaldı. Bugüne kadar bir çok önemli oyuncuyu renklerine bağlayan Trabzonspor, stoper mevkisi için düşündüğü iki isme kilitlenmiş durumdaydı.

TRABZONSPOR DOUGLLAS FRANCO VE PAPY DJİLOBODJİ İLE ANLAŞTI

 TRABZONSPOR BEKLENEN TRANSFERLERE NOKTAYI KOYDU 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Transfer döneminin bitmesine artık sayılı günler kaldı. Bugüne kadar bir çok önemli oyuncuyu renklerine bağlayan Trabzonspor, stoper mevkisi için düşündüğü iki isme kilitlenmiş durumdaydı. Bordo-Mavili ekipte Sportif Direktör Süleyman Hurma, Dinamo Moskova’dan Brezilyalı oyuncu Douglas Franco transferini bitirdi. Rus Kulübü ile dün yapılan son görüşmelerin ardından transferde mutlu sona ulaşıldı. Transferin bugün resmen açıklanması bekleniyor.

PAPY DE YOLDA

Douglas Franco transferini beklediği ücrete bitiren Trabzonspor’da Sportif Direktör Süleyman Hurma, Nantes’ın Senegalli stoperi Papy Djilobodji transferini de bitirmek için harekete geçti. Bu oyuncunun da Trabzonspor’a gelme ihtimali oldukça yüksek. Süleyman Hurma’nın Papy transferini de bugün noktalaması bekleniyor. Trabzonspor, M’bia, Cavanda, N’doye, Marko Marin, Okay, Alper ve Esteban transferleri ile ses getirmişti.
Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2015, 00:14
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273