banner164

Rıza Çalımbay Resmen Açıkladı Artık Yokum

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzonspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, Karabükspor maçı öncesinde bugün bir basın toplantısında resmen açıkladı.

Rıza Çalımbay Resmen Açıkladı Artık Yokum
banner232

Rıza Çalımbay Resmen Açıkladı Artık Yokum 

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

  Trabzonspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, Karabükspor maçı öncesinde bugün bir basın toplantısında resmen açıkladı. 

 Bordo-Mavililerin başında son maçına çıkacak olan ve ardından sözleşmesi bitecek olan Çalımbay, Trabzonspor’da çalıştığı sürede yaşadıklarını da anlattı. Trabzonspor ile önümüzdeki yıl çalışıp çalışmayacağına dair açıklık getiren Çalımbay,  dün Özkan Sümen ile bir araya geldiğini ifade etti.  Çalımbay, “Dün Özkan Hoca , Hayrettin Bey ve Ömer bey ile bir araya geldik. Ben istedim bu görüşmeyi, ben kendilerine “mukavelem bitiyor” dedim. “Hocam ne düşünüyorsunuz nasıl yapalım?” dediler. “Teşekkür ediyorum” dedim “önümüzdeki sene çalışmayı düşünmüyorum” dedim. “Ben burada her şeyi yaptım buradan da çok çok iyi bir şekilde ayrılmak istiyorum size teşekkür ediyorum” dedim ve yolumuzu ayırdık” dedi.  Çalımbay, Trabzonspor'un başında son kez Karabükspor maçına çıkacak  .

ÇALIMBAY TRABZONSPOR İLE BİR GÜN YOLUMUZ KESİŞEBİLİR
Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay bir sorumuz üzerine elbette bir gün Trabzonspor ile yolumuz kesişebilir .Trabzonspor büyük bir kulüp Taraftarını ve Trabzon Halkını çok sevdim . 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner249

banner160

banner233

banner234

banner260