banner164

Başkan Ağaoğlu Hasta Düştü

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu,bugüne kadar kafa yorarak stresten hasta düştü.

Başkan Ağaoğlu Hasta Düştü
banner232

Başkan Ağaoğlu Hasta Düştü 
Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu,bugüne kadar kafa yorarak stresten hasta düştü. Ağaoğlu,Trabzonspor'un durmak bilmeyen Ödeme ve Sorunları ile verdiği mücadeleye birde transfer yasağı konması ile kendini hastanede buldu. Trabzonspor'dan açıklama geldi. 
TRABZONSPOR 

Yönetim Kurulu Üyemiz ve Sağlık Kurulu Başkanımız Yaşar Kibar Güven, Başkanımız Ahmet Ağaoğlu’nun sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.

Yaşar Kibar Güven, ‘’Başkanımız son günlerde aşırı stres ve yorgunluğa bağlı olarak kendisini halsiz hissettiği için hastaneye gitmiştir. Gerekli kontrollerin ardından tedavisi yapılmaktadır. Endişe edilecek bir durum söz konusu değildir’’ dedi.

Başkan Ağaoğlu'ndan mesaj var..

Aşırı stres ve üzüntüye bağlı kilo kaybından hastaneye kaldırılan Ağaoğlu, ''15 günde 4 kilo kaybetmişim bugün kendimi iyi hissetmedim hastaneye gittim.

Tetkikler yapıldı, MR'lar çekildi bu kadar sevildiğimi görmek bu kadar ilgi görmek çok güzel, arayanlar ulaşamayanlar olmuştur. Sizin aracılığınızla söyleyeyim, kötü bir sonuç yok. Biraz kontrol altında kalacağız. MR'lar temiz çıktı. İnşallah en kısa zamanda tekrar Trabzonspor için çalışmaya devam edeceğiz.

Sosyal medyadaki durumları gördüm ve duydum iyi dileklerini ileten herkese teşekkür ederim. Dönüşte daha güçlü bir Ahmet Ağaoğlu herkesin karşısında olacak. Bu yorgunlukları umarım en kısa zamanda takımımız da unutturacaktır.'' diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 22:11
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273