BAŞKAN ADAYLARININ ORTAK DİVAN BAŞKANI AHMET METİN GENÇ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzonspor'da Cumaertesi ve Pazar Günü gerçekleşecek kongre öncesi bugün üç başkan adayı bir araya geldi.

 BAŞKAN ADAYLARININ ORTAK DİVAN BAŞKANI AHMET METİN GENÇ

BAŞKAN ADAYLARININ ORTAK DİVAN BAŞKANI ORTAHİSAR BELEDİYE BAŞKANI AV.AHMET METİN GENÇ 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 Trabzonspor'da  Cumartesi ve Pazar Günü Hayrı Gür'de gerçekleşecek kongre öncesi bugün üç başkan adayı bir araya geldi.

Mehmet Ali Yılmaz Tesislerli'nde gerçekleşen buluşmada İbrahim Hacıosmanoğlu,Celil Hekimoğlu ve Muharrem Usta bir araya geldi.

Toplantıda Hacıosmanoğlu iki başkan adayını odasına alarak başkanlık koltuğuna oturttuğu öğrenildi.  Üç isim yapılan görüşmenin ardından daha sonra birlikte yemek salonuna geçerek birlikte kahvaltı yaptı.
Kahvaltı masasında basın mensuplarına açıklama yapan Muharrem Usta " Kongrenin dostluk havasında geçmesini istiyoruz. Kongreden sonra pazartesi günü kim başkansa yine beraber oturalım maçı seyredelim. Biz Trabzon'a sporun başkenti diyoruz. Spor dostlukların aracıdır. Biz trabzonspor camiasına mesaj vermek istedik. Seçimi kaybettiğimiz seçimlerden beri dostluk içinde desteğimizi verdik. Hangi aday olursa olsun kazansakta kaybetsekte dostluğumuzun sürmesi gerek. Sayın başkana teşekkür ediyorum. Bu görüntülerin Trabzonspor'a heyecan katacağını düşündüm." ifadelerini kullandı.
 
Diğer başkan adayı Celil Hekimoğlu ise daha önce böyle bir organizasyon için mesaj verdiğini hatırlatarak"  Herkese teşekkür ediyorum. Kavga eder bir görüntü var ama içimizde kavga yok. İnşallah kongreden sonra Trabzonspor bayrağını yukarılara taşımak için mücadele ederim." dedi.

Toplantı sonrası Trabzonspor Başkan Adaylarının üçününde ortak Kararı Trabzonspor Başkanlık Seçiminde Ortak Aday Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç isminde birleştiler . 
Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2015, 03:20
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273