banner277

Başkan Zorluoğlu’ndan”Kunduracılar ve Cumhuriyet Caddesi’ne Ziyaret”

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Ortahisar İlçesi Cumhuriyet Caddesi ve Kunduracılar Caddesi esnafını ziyaret etti .

Başkan Zorluoğlu’ndan”Kunduracılar ve Cumhuriyet Caddesi’ne Ziyaret”


SABRINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM 

Başkan Zorluoğlu Cumhuriyet Caddesi ve Kunduracılar Caddesinde devam etmekte olan üst yapı inşaatını yerinde denetledi .Zorluoğlu Trabzon Kuyumcular ve Saatçılar Odası başkanı Ali Yazıcı ile yapılmakta olan Alt ve Üst yapı inşaatlarını Hasbihal ederken hemde Trabzon’un Avam projesi olan Kuyumcu Kent’i konuştu . 
KUYUMCU KENT TRABZON'A ÇOK YAKIŞACAK 

Zorluoğlu Kunduracılar ve Cumhuriyet Mahallesi esnafından ve vatandaşlardan göstermiş oldukları sabır İçin teşekkür ederken az daha sabır istedi . Başkan Zorluoğlu biliyoruz hem pandemi hemde bizler sizleri çok yorduk ama inanın bunların hepsi sizlerin ve çocuklarınızın Trabzon'da ilerde daha güzel bir yaşam sağlamanız ve yüz yıl boyunca temiz su içip ,güzel bir çevrede yaşamınız İçin hepinizden Allah razı olsun birlikte bu badireyi atlatarak Trabzon’umuzu el birliği ile tekrar Türkiye’nin en temiz en güzel şehri yapıp turizm gelirinden daha çok kazanç sağlayacağız . 

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2021, 14:54
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273