banner277

TÜRK İNTİKAM TUGAYI AÇIK TEHDİT ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Evrensel gazetesinin iletişim forumuna önceki gece 04.46'da Türk İntikam Tugayı (TİT) imzasıyla peş peşe üç tehdit mesajı gönderildi.

TÜRK İNTİKAM TUGAYI AÇIK TEHDİT ETTİ

 TÜRK İNTİKAM TUGAYI AÇIK TEHDİT ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

Evrensel gazetesinin iletişim forumuna önceki gece 04.46'da Türk İntikam Tugayı (TİT) imzasıyla peş peşe üç tehdit mesajı gönderildi. İlk mesajda, "Evrensel Gazetesi T.İ.T'in tehdidini unutmuş olacak ki PKK saldırısına karşılık veren yiğitleri suçlu gösterebilme cesaretinde bulunmuştur. İNTİKAM misliyle verilecektir. T.İ.T'in nefesini ensenizde hissedeceksiniz soysuz köpekler. Bu da açık mektubumuzdur!" denildi.

İKİNCİ MESAJ

İkinci mesajda ise şu ifadeler yer aldı: "İt pkk'lilerin siyasilerinden hdp Gibi Ş....sizleri Açıkca Desteklediğinizi Anlatırsanız Cesedinizi Devlet Toplayacaktır Bunuda Böyle Bilesiniz TÜRK İntikam Tugayı Siyasi Değil Vatansal Bir Amaçla Ortaya Çıkmıştır Bunu Unutmayın Tekrar Bir Tehdit Ölmek İstemiyorsanız Sözümüzü Devletin Sözünü Dinleyeceksiniz Dinlemezseniz Sonunuzun Kötü Biteceğini Açıkça Söylüyoruz Tehdit Ediyoruz Biz Eşkiya Değiliz Eşkiya'yı Asla Desteklemeyiz Destekleyen Herkezin Sonunu Getiririz Ne Komunizm Ne Marksizm Ne Leninizm Bunların Desteklenmesine İzin Vermeyiz."

ÇALIŞAN VE AİLELERE TEHDİT

Gazeteye gönderilen son mesajda ise çalışanlar ve aileleri tehdit edildi: "Evrensel Gazetesinin İ..'leri Türk Milliyetcilerine Faşizm Demekle Yaptıgınız Yanlışları Arttırdınız Biz Milliyetci Irkçıda Olsak Faşizm'le veya italyan Rejimleriyle İlgimiz Olmamıştır Bizim Alakamız Turan Ülküsüdür Eğer Bir Daha Böyle Bir Hakaret Gelirse Türk Milliyetcilerine Çok Kötü Şeyler Olacaktır Ne Gazetenizin Bir Üyesi Nede Üyesinin Ailesi Kalacaktır Açıkca Tehdit Ediliyorsunuz Asla Türk Millyetcilerine Böyle Bir Hakarette Bulunamazsınız Asla Tehditlerimizi Unutamazsınız Siz Unutursanız Biz Sizin İt'liklerinizi Yezidliklerinizi Unutmayacağız."
Evrensel gazetesine 2011 yılında da TİT imzalı iki ayrı tehdit mesajı gönderildiği belirtildi.

SOL'A 'AÇIKCA TEHDİT'

soL'un iletişim adresine de yine "Türk İntikam Tugayı" imzalı bir tehdit maili gönderildi.
"tczafertimi@gmail.com" adresinden gönderilen "Açıkça tehdit" başlıklı gelen mailde, "Sol gazetesinin itleri türk intikam tugayına karşı gelmek türk milliyetcilerine karşı olmak sizin eceliniz olacaktır eğer tekrar türk milliyetcilerine karşı bir suç işlerseniz ölümle cezalandırılacaksınız ve ailenizde ölümle cezalandırılacaklar" ifadeleri yer aldı.
Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2015, 23:40
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273