banner164

Şaban Bülbül Arsin Belediye Başkanı Aday Adaylığını Açıkladı

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com 8 Yıldan beri aralıksız Trabzon Makine Mühendisleri Odası Başkanlığını başarılı bir şekilde yürütmekte olan Makine Mühendisi Şaban Bülbül Ak Parti'den Arsin Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için TMMOB'dan İstifa etti.

Şaban Bülbül Arsin Belediye Başkanı Aday Adaylığını Açıkladı
banner232

Şaban Bülbül Arsin Belediye Başkanı Aday Adaylığını Açıkladı 

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

   8 Yıldan beri aralıksız Trabzon Makine Mühendisleri Odası Başkanlığını başarılı bir şekilde yürütmekte olan Makine Mühendisi Şaban Bülbül Ak Parti'den Arsin Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için TMMOB'dan İstifa etti.  İstifasını Eşini ve mesayi arkadaşlarını da yanına alarak duyuran Bülbül şu kısa açıklamayı yaptı. 
ŞABAN BÜLBÜL 

2010 yılından bu güne dek yürütmüş olduğum TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI TRABZON ŞUBE BAŞKANLIĞI görevimden ADALET VE KALKINMA PARTİSİ'nden İlçem ARSİN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI Olacağımdan dolayı istifa etmiş bulunmaktayım. Bu güne kadar bana destek olan Giresun-Trabzon-Rize-Artvin-Ardahan-Kars-Iğdır- Erzurum-Bayburt ve Gümüşhane illerinde bulunan meslektaşlarıma şube başkanlığım süresince verdikleri destekten ötürü sonsuz teşekkür ederim. Hakkınızı helal ediniz.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner233

banner260