banner164

HAYDAR REVİ AKYAZI İÇİN KONUŞTU

Trabzon Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi Geçtiğimiz Günlerde Trabzon - Akçaabat Yolunun AK Yazı Geçişinde İçeride Tünel Çalışması sırasında yapılan Patlatma sonucu Ak Yazıda İstinat Çökmüş kayalar Yolu geçişe kapatmıştı .

HAYDAR REVİ AKYAZI İÇİN KONUŞTU
banner232

HAYDAR REVİ AKYAZI YOLU İÇİN KONUŞTU 

Haber : Melek Çakır   www.trabzonhaber24.com 

Trabzon Ak Parti İl Başkanı  Haydar Revi Geçtiğimiz Günlerde Trabzon - Akçaabat Yolunun AK Yazı Geçişinde İçeride Tünel Çalışması sırasında yapılan Patlatma sonucu Ak Yazıda İstinat Çökmüş kayalar Yolu geçişe kapatmıştı Yol güvenlik sebebi ile Akyazı Trabzonspor Futbnol Sahasının Arkasından geçici olarak verilmişti.

Bu konu İle ilgili Ak Parti İl Başkanı Revi ;Vatandaşların güvenliği kadar mağdur olmaması için de gerekli adımları attıklarını belirten Başkan Revi, “Mevzu bahis mevkide alternatif yolun toprak ve çukurlu olmasından dolayı yetkili mercilerle iletişime geçtik. Önümüzdeki 3 gün içinde trafiğe kapatılan sahil yolunda kontrollü bir şekilde geçiş sağlanacak. Bu süreçte dolgu alanındaki yolda ise alt yapı çalışmasının ardından asfaltlama yapılacaktır. Asfaltlanan yoldan ulaşım sağlanırken trafiğe kapatılacak olan sahil yolunda da en kısa sürede riskli durum ortadan kaldırılacaktır” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2015, 18:12
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner273