banner277

GİRESUN YAĞLIDERE KAYMAKAM VE BELEDİYE BAŞKANI RECEP ÇEBİ'Yİ ZİYARET ETTİLER

Giresun Kaymakamı Hasan Günaydın ve İlçe Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi'yi makamında ziyaret ederek tebrik ettiler .

GİRESUN YAĞLIDERE KAYMAKAM VE BELEDİYE BAŞKANI RECEP ÇEBİ'Yİ ZİYARET ETTİLER

 ARAKLILI YAĞLIDERE KAYMAKAMI HASAN GÜNAYDIN ARAKLI BELEDİYE BAŞKANI RECEP ÇEBİYİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş 
 / Fotoğraflar : İbrahim Kanlı www.trabzonhaber24.com 

Giresun Yağlıdere İlçe kayamakamı Hasan Günaydın Araklı Belediye Başkanı Racep Çebi'yi ziyaret ederek hayırlı olsun dedi.Araklı Bereketli köyünden olan Vefalı hemşehrimiz , Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu Araklı belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Recep Çebi ile makamında görüştüler. İki ilçe Belediye Başkannı buluşturan Araklılı hemşehrimiz Mütavazi yapısıyla herkesin takdirini kazanan Kaymakam Hasan Günaydın Bir dizi ziyaret için geldikleri memleketinde Araklı belediye Başkanı Recep Çebi tarafından çok sıcak bir ilgi ile ağırlandı. Sizi Araklıda görmekten çok muttlu oldum Diyen Belediye başkanı Recep Çebi Yağlıdere ilçemiz ile Araklımızın Arasında gönül köprüsünü kurduk bile dedi.

Giresun Yağlıdere Kaymakamı Hasan Günaydın ve Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman kırhasanoğlu Başkan Recep Çebi ve Kaymakam Tezcanı İlçelerine davet ettiler .
Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2015, 00:01
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273