AK Parti Milletvekili Muhammet Balta, seçim gezilerini sürdürüyor

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, seçim çalışmalarını Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde sürdürdü.

AK Parti Milletvekili Muhammet Balta, seçim gezilerini sürdürüyor
banner232

AK Parti Milletvekili Muhammet Balta, seçim gezilerini sürdürüyor 
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, seçim çalışmalarını Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde sürdürdü. İlçede esnaf ziyareti gerçekleştiren Balta Yavuz mahallesinde düzenlenen iftar programına da katılırken daha sonra kahvehane ve çay ocaklarında vatandaşlarla bir araya geldi.  
Teravih sonrası Yavuz Mahallesi Fatih sokakta yoğun kalabalığa hitap eden Milletvekili Muhammet Balta, Teşkilat mensuplarımız, aday adayları, partimize yakışır şekilde bütün ekip birlikte ziyaretler yapıyoruz.  Elhamdülillah vatandaşımızın yoğun bir ilgi ve desteğinin devam ettiğini görmek bizleri mutlu ediyor. 24 Haziran’da ülkemizin geleceği açısından hayati önem taşıyan seçimleri gerçekleştireceğiz. Türkiye düşmanları Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile bu büyümenin gerçekleşeceğini gördükleri için ellerinden geleni yapıyorlar. Ülkemizde var olan bu huzurun, bu istikrarın, bu büyümenin devam etmesi için, içteki ve dıştaki düşmanlara gereken cevabı verebilmek için herkesi sandığa gidip oy kullanmaya davet ediyorum. Ama milletimiz bizim arkamızda olduğu sürece, kimse Türkiye'nin sırtını yere getiremeyecektir. Yeni sistemle, 2023-2053-2071 hedeflerimize daha hızlı ulaşacağız” dedi.
Milletvekili Balta sözlerini şöyle sürdürdü: “ Ziyaretlerimizde sizleri dinliyoruz. Bunları da not alıyoruz. Hem yatırım hem siyasi konularda ileri ki dönemlerde Cumhurbaşkanımıza ilgili birimlere iletmemiz gereken yerel konuları, yerele iletmemiz gereken konuları da takip ediyoruz.  Ben bu yörenin evladıyım. Havasını, suyunu, sahilini, yaylasını seviyorum. En önemlisi İnsanını Seviyorum. Çarşıbaşı’lı hemşerilerime hizmet etmek büyük bir onurdur. 16 yıllık süre zarfında şehrimize ilçelerimize, mahallelerimize yaptığımız birçok hizmetler var. Biz milletimize hizmetkâr olmaya geldik. Biz İleri derken, muhalefet geri diyor, biz yaptık, yaparız, yapacağız diyoruz, onlar yıkacağız diyor. Biz yapmak için destek istiyoruz. Trabzon’umuz son yıllarda birçok kazanım elde etti. Bu kazanımlardan Çarşıbaşı’mızda ziyadesiyle yararlandı. Bu bölgenin en önemli sorunu yol sorunu idi. Yavuz mahallesi grup yolumuz 9 Milyon TL ile ihale edildi. İnşallah en kısa sürede bu sorun ortadan kalkmış olacak. AK Parti'nin siyaseti hizmet siyasetidir. Bu ve bunun gibi birçok projemiz yeni dönemde de devam edecek. Yaptık, ‘Yine yaparsa AK Parti yapar’ diyoruz. Hizmetlerin kat ve kat artması için,  İstikrar için Cumhurbaşkanımızın yüksek bir oyla seçilmesi, onunda arkasında güçlü bir meclisin olması gerekiyor. Buradan edindiğim Halkımız, 16 yıldır olduğu gibi bu seçimde de en doğru kararını vererek AK Parti ile yolunda devam edecek. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273