banner164

Trabzon Mektebim Okulları idarecileri ve Öğretmenleri Basınla Tanıştı

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Mektebim Okulları idarecileri ve öğretmenleri Saklı Kaşık'ta basınla kahvaltıda bir araya geldi.

Trabzon Mektebim Okulları idarecileri ve Öğretmenleri Basınla Tanıştı
banner264
 Trabzon Mektebim Okulları idarecileri ve Öğretmenleri Basınla Tanıştı 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

Trabzon Mektebim Okulları idarecileri  ve öğretmenleri Saklı Kaşık'ta basınla kahvaltıda bir araya geldi.. Kahvaltıya Kampüs ,Lise Müdürü İsmet Şimşek,Lise Müdür Yardımcısı Cihan Kayar ile anaokulu ilkokul,ortaokul ve lise öğretmenlerinden oluşan 40 öğretmenimiz katıldı. Alanında kendini ispatlamış YGS LYS ve TEOG tecrübesi olan öğretmenler ve idarecilerden oluşan Öğretmen ve İdareci ekibi kahvaltıda bir araya gelerek  kaynaşma fırsatı buldular. Mektebim Okullları Trabzon Şubesinin İdareci ve Öğretmenleri Saklı Kaşıktaki Kahvaltı sonrası Trabzon Meydan Parkına Gelerek Atatürk Büstünün Önünde hem bağlılıklarını bildirdiler hemde hatıra Fotoğrafı çektirerek bir birlerine hayırlı olsun dileklerini ilettiler .

 Meydan parkında bir açıklamada yapan mektebim Okulları Müdürü Cihan kiriş ;

Trabzon'da eğitim kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için ayrıca adını Ulu Önder Atatürk'ün kurmuş olduğu Millet Mekteplerinden alan okulumuzda Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda başarılı,çalışkan vatanını milletini çok seven çocuklar yetiştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çok çalışacağız.
Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2017, 14:05
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234